Ubezpieczenie turystyczne

MediSky + AXA Partners
ubezpieczenie turystyczne

Zapewniamy ochronę i profesjonalną obsługę klientom MediSky w każdym zakątku świata bez względu czy jest to podróż prywatna czy służbowa. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo w nieprzewidzianych sytuacjach kupując ubezpieczenie turystyczne. Nasz zespół assistance pomoże Ci w każdej sytuacji 24/7.

Wspólnie zapewniamy to, co najlepsze dla naszych klientów.


Zalety ubezpieczenia turystycznego

 

• Pokrycie kosztów leczenia i udzielonej pomocy aż do 40 000 000 zł w najwyższym wariancie.

• Rekreacyjne uprawianie sportów w cenie polisy.

• Bogata oferta ubezpieczeń rozszerzających ochronę m.in. choroby przewlekłe, klauzula alkoholowa, sporty wysokiego ryzyka.

• Ochrona już w 4 godz. od dokonania zakupu.

Dostępne warianty

 
Zdobywca
Podróżnik
Urlopowicz
Koszty leczenia i assistance
40 000 000 zł
600 000 zł
200 000 zł
Ubezpieczenie usług assistance
 
 
 
Następstwa nieszczęśliwych wypadków
 
 
 
Odpowiedzialność cywilna
 
Ubezpieczenie bagażu
 
 
Pozostawione mienie
 

Oferta dodatkowego ubezpieczenia

Sporty wysokiego ryzyka
Ciesz się wakacjami w pełni! Dzięki naszemu ubezpieczeniu sportów wysokiego ryzyka będziesz mógł uprawiać swoje ulubione dyscypliny praktycznie bez żadnych ograniczeń! Zaopiekujemy się Tobą podczas letnich i zimowych wakacji, niezależnie od tego, czy wybierasz się na kite’a nad morze, czy w góry!
Chcę wiedzieć więcej
Ubezpieczenie dodatkowe sportów wysokiego ryzyka
Rekreacyjne uprawianie sportów zwykłych jest już uwzględnione w standardowej ochronie ubezpieczenia turystycznego. Jeżeli jednak będziesz uprawiał sporty zawodowo czy niebezpieczne dyscypliny sportów, musisz rozszerzyć ochronę. Kategorie i listę sportów znaleźć można w załączonym dokumencie.
Praca fizyczna
Zamierzasz pracować za granicą? Nie pozostawiaj nic przypadkowi! To dodatkowe ubezpieczenie zapewni Ci skuteczną ochronę na wypadek np. nieprzewidzianych urazów podczas wykonywania obowiązków. Dzięki niemu będziesz mógł skoncentrować się na pracy bez obaw.
Chcę wiedzieć więcej
Ubezpieczenie dodatkowe pracy fizycznej
Rozszerzenie odpowiednie dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, nawet jeżeli praca nie ma charakteru zarobkowego (np. gdy będziesz używał niebezpiecznych narzędzi, pracował na wysokościach, wykonywał prace remontowo-budowlane czy pracował przy rozładunku w transporcie).
Klauzula alkoholowa
Z tym ubezpieczeniem nie musisz martwić się o ochronę ubezpieczeniową, jeśli wypijesz koktajl na plaży, grzańca na stoku czy po prostu wino do kolacji.
Chcę wiedzieć więcej
Klauzula alkoholowa
Możesz rozszerzyć ochronę ubezpieczeniową w zakresie kosztów leczenia oraz NNW o zdarzenia, które mają miejsce, gdy znajdujesz się pod wpływem alkoholu.
Moto assistance
Moto assistance jest odpowiednim wyborem dla wszystkich, którzy wyjeżdżają na wakacje samochodem. Ubezpieczenie zapewnia naprawę na miejscu w przypadku drobnych awarii lub holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu, a nawet transport do Polski.
Chcę wiedzieć więcej
Moto assistance
Jeżeli wybierasz się w podróż samochodem, który jest nie starszy niż 10 lat, ubezpieczymy nagłe sytuacje, które mogą Cię spotkać na drodze (m.in. naprawę samochodu na miejscu zdarzenia, holowanie, transport ubezpieczonych, zakwaterowanie na czas naprawy czy transport nienaprawionego samochodu do kraju).
Kontynuacja leczenia w Polsce
Musiałeś skorzystać z pomocy lekarskiej za granicą z powodu urazu lub choroby, ubezpieczenie kontynuacji leczenia w Polsce daje możliwość dalszego leczenia po powrocie do domu. Z tym ubezpieczeniem nie będziesz musiał martwić się organizacją wizyt kontrolnych czy rehabilitacji.
Chcę wiedzieć więcej
Kontynuacja leczenia w PL
Pomożemy Ci dojść do zdrowia już po powrocie do Polski, gdy podczas podróży zagranicznej ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi lub zachorujesz.

Jak działa nasza usługa assistance?

Udzielimy Ci całodobowej pomocy w przypadku wszystkich opcji ubezpieczenia podróżnego. W nagłych przypadkach skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy:
  1. opowiedz naszemu operatorowi co się wydarzyło
    • polecimy Ci usługi certyfikowanych lekarzy, szpitali lub warsztatów samochodowych gdziekolwiek będziesz;
    • lub wyślemy do Ciebie niezbędną pomoc (lekarz, serwis holowniczy...)
  2. pokryjemy wszystkie koszty leczenia lub pomocy
  3. możemy również zorganizaować bezpieczny transport do domu
Jesteśmy zawsze blisko Ciebie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail. Monitorujemy sytuację i zapewniamy, że wszystkie niezbędne działania przebiegają bezproblemowo.