AXA Assistance w programie Paszport Korzyści


Innowacyjna oferta ubezpieczeniowa dla największej polskiej grupy medialno-telekomunikacyjnej


Paszport Korzyści to wyjątkowy program lojalnościowy, który został stworzony z myślą o Klientach Plusa, Cyfrowego Polsatu oraz Plus Banku oraz ich bliskich. W ramach programu Inter Partner Assistance działając pod marką AXA Assistance, zaoferuje klientom grupy zniżki na usługi medyczne w dedykowanej sieci placówek na terenie całego kraju oraz wysoki rabat na ubezpieczenie turystyczne „Daleko od Domu”.

 
Główne wyróżniki oferty AXA Assistance w ramach Programu Paszport Korzyści to 15%
zniżki na wizyty u lekarzy specjalistów oraz badania, 10% zniżki na usługi stomatologiczne (placówka może zwiększyć zniżkę do 15%) w najlepszych prywatnych placówkach należących do ogólnopolskiej sieci AXA Assistance.
Bardzo interesującą wartością Programu Paszport Korzyści jest również atrakcyjny rabat w wysokości 30% na ubezpieczenie turystyczne „Daleko od domu”. Zniżka przyznawana jest od razu przy zakupie online na stronie www.axa-assistance.pl. Aktualnie jest to wyjątkowa oferta tego typu ubezpieczenia na polskim rynku.
Dodatkowo za zakup z Kartą Korzyści Uczestnik Programu może zyskać dodatkowe Korzyści w wysokości 1,5% łącznej kwoty zakupionych usług medycznych oraz 8% łącznej kwoty zakupionego ubezpieczenia turystycznego „Daleko od Domu”, które już od końca września będą dawały możliwość obniżenia rachunków za usługi Plusa, opłat w Cyfrowym Polsacie oraz Plus Banku.
 
„Innowacyjne podejście Programu Paszport Korzyści do lojalności Klientów to dla nas ogromna szansa na przekazanie naszym Klientom dodatkowych benefitów związanych z zakupem ubezpieczenia.” podkreśla Łukasz Hajkowski, Sales Manager w AXA Assistance.
„Aktualnie na leczenie w sektorze prywatnym wydaje się rocznie ponad 30 mld złotych, co w przeliczeniu na statystycznego Polaka daje prawie 800 złotych. Dzięki zniżkom jakie zapewniamy uczestnikom Programu Paszport Korzyści chcemy wspólnie z naszymi Partnerami pomóc Polakom wydawać mniej.” – dodaje Łukasz Hajkowski.
Dzięki udziałowi w Programie i używaniu Karty Korzyści można skorzystać z wyjątkowych promocji lub otrzymać wiele atrakcyjnych zniżek również u innych wybranych Partnerów Programu, a także zyskiwać Korzyści.
Obecnie Partnerami Programu Paszportu Korzyści są również: sieci sklepów należące do Grupy Eurocash (abc, Delikatesy Centrum, EuroSklep, Gama, Groszek, Lewiatan), PKN Orlen, Superpolisa.pl oraz Telepizza. Wkrótce dołączą do niego również nowi Partnerzy z różnych branż.

Informacje o Plus

Plus jest pionierem we wprowadzaniu na polski rynek innowacyjnych usług, które służą łączeniu ludzi ze sobą i ze światem. Obecnie Plus koncentruje się na rozwijaniu mobilnego dostępu do Internetu, w tym najnowszej technologii LTE.

Informacje o Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat jest największą platformą satelitarną w Polsce dającą dostęp do ponad 140 kodowanych kanałów polskojęzycznych, ponad 40 stacji w jakości HD, nowoczesnych usług telewizyjnych – domowych, mobilnych i online, oraz szybkiego Internetu mobilnego LTE.

Informacje o Plus Bank

Bank prowadzi swoją działalność od 1991 roku, oferując pełne spektrum usług bankowych dla klientów indywidualnych
i instytucjonalnych oraz najnowsze rozwiązania bankowości mobilnej.

Informacje AXA Assistance

AXA Assistance reprezentowana jest w Polsce przez Inter Partner Assistance Polska S.A. oraz Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce. Inter Partner Assistance S.A. jest najstarszym i kluczowym graczem na rynku assistance w Polsce. Obsługuje setki kontraktów i czuwa nad bezpieczeństwem milionów ubezpieczonych. Główni Partnerzy Biznesowi to instytucje finansowe (banki, ubezpieczyciele, emitenci kart kredytowych, firmy leasingowe), linie lotnicze, producenci
i importerzy samochodów, firmy energetyczne i telekomunikacyjne.
Share this article: