AXA Partners z ofertą ubezpieczenia turystycznego w porównywarce Punkta.pl.


Punkta.pl to porównywarka ubezpieczeń, która pozwala zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia OC i AC, wybrać najlepiej dopasowany pakiet medyczny, a także kupić polisę turystyczną lub ubezpieczyć nieruchomość.
 
Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners, oferowane za pośrednictwem porównywarki Punkta.pl, wyróżnia się jednym z najszerszych na rynku zakresem ochrony ubezpieczeniowej, dostępnym w trzech atrakcyjnych wariantach, różniących się ilością dostępnych  świadczeniami i wysokością sum ubezpieczenia. Wysokie sumy ubezpieczenia, możliwość rozszerzenia ochrony o ryzyka dodatkowe czy ochronę na wypadek przymusowej kwarantanny lub izolacji podczas pobytu zagranicą, to tylko wybrane atuty ubezpieczenia turystycznego oferowanego w porównywarce Punkta.pl.
 
Dzięki współpracy z porównywarkami ubezpieczeniowymi rozszerzamy i upraszamy zakup ubezpieczenia turystycznego. Już w kilka minut Klient może poznać i wybrać korzystną dla siebie ofertę, zarówno pod względem zakresu ochrony, jak i ceny. Podjęta współpraca z Punkta jest kolejnym dowodem na dynamiczny rozwój sprzedaży ubezpieczeń turystycznych w ramach oferty AXA Partners CEE – mówi Łukasz Hajkowski, Dyrektor Sprzedaży w Polsce, Członek Zarządu AXA Partners CEE.
 
Porównywarka Punkta.pl to nie tylko wygodne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić na ubezpieczeniu, ale również zespół dedykowanych doradców, którzy dbają o to, aby każdy Klient miał pełne i profesjonalne wsparcie w każdej sytuacji, nie tylko w tej związanej z zakupem polisy.
Share this article: