Kup ubezpieczenie turystyczne dziś, zapłać w ciągu 30 dni - odroczona płatność PayU13/06/2018

Odroczona płatność PayU (PayU | Płacę później) to nowy sposób płatności pojawiający się coraz częściej w sklepach internetowych, gwarantujący szybką, prostą i bezpieczną płatność w ciągu 30 dni od dokonania zakupu. AXA Assistance również uruchomiła ten sposób płatności na swojej stronie https://www.axa-assistance.pl/ podczas zakupu ubezpieczenia turystycznego.
 
Ubezpieczenie turystyczne
Odroczona płatność, czyli PayU | Płacę później to wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Cała procedura jest bardzo prosta. Przeczytaj, jak kupować w sieci przy wykorzystaniu odroczonej płatności.  
 

JAK TO DZIAŁA

Kupujesz ubezpieczenie turystyczne online od AXA Assistance i bez dodatkowych kosztów przesuwasz termin zapłaty do 30 dni. Za polisę nie płacisz z góry, ale dopiero po jej otrzymaniu. Możesz więc pozwolić sobie na wyższy wariant ubezpieczenia, nawet jeśli na dzień zakupu nie dysponujesz odpowiednią kwotą.

Na pierwszy rzut oka mechanika płatności może się wydawać znajoma – może bowiem budzić skojarzenia z zapłatą kartą kredytową. Z tą różnicą, że przy wyborze Płacę później pieniądze nie znikają z Twojego konta (nie są także „zamrożone”) dopóki w ciągu 30 dni nie zdecydujesz o zapłacie. Jeśli nie zdążysz tego zrobić w ciągu wspomnianych 30 dni od zakupu, możesz rozłożyć spłatę na oprocentowane raty - ilość rat 3 lub 6.
 
Ubezpieczenie turystyczne płacę później
 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ

Z odroczonej płatności możesz skorzystać, jeśli:
  • kwota Twojego ubezpieczenia przekracza wartość 100zł (maksymalna wartość 2 000zł)
  • masz ukończone 18 lat
  • masz aktywny adres e-mail i numer telefonu komórkowego
  • przejdziesz pozytywnie automatyczną weryfikację danych


WAŻNE

  • Odroczona płatność PayU (PayU Płacę później) to pożyczka
  • PayU jest pośrednikiem pożyczkowym, a samej pożyczki udziela Kreditech Polska Sp. z o.o.


Więcej informacji odnośnie odroczonych płatności znajdziesz na stronie PayU https://place-pozniej.payu.pl/.

Share this article: