Kupuj bezpiecznie na raty z AXA Assistance w RTV EURO AGD


W trosce o komfort klientów sieć RTV Euro AGD przy współpracy z AXA Assistance opracowały nowe ubezpieczenie spłaty kredytu „Raty pod ochroną”, które znacznie wyprzedza obecne standardy rynkowe. Jego unikalność polega na rozszerzeniu zakresu ubezpieczenia o usługi assistance, objęcie ochroną członków rodziny ubezpieczonego oraz zmianę sposobu wypłaty odszkodowania.
 
Klasyczne ubezpieczenie spłaty kredytu, oferowane na rynku, zapewnia ubezpieczonemu ochronę w trudnych sytuacjach losowych, które uniemożliwiają mu samodzielną spłatę rat. W przypadku ich zaistnienia to ubezpieczyciel przejmuje na siebie spłatę zadłużenia kredytowego. Ubezpieczenie „Raty pod ochroną” rozszerza zakres takiej oferty o dodatkowe elementy umożliwiające klientom szybki powrót do zdrowia bądź znalezienie nowej pracy - mówi Artur Binkowski, Dyrektor ds. ubezpieczeń w RTV Euro AGD. 

„Kolejną przewagą naszego ubezpieczenia jest zmiana sposobu wypłaty odszkodowania” - mówi Łukasz Hajkowski, Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej w AXA Assistance. „W ubezpieczeniu „Raty pod ochroną” odszkodowanie wypłacane jest bezpośrednio na rzecz ubezpieczonego, który w dowolny sposób może zagospodarować otrzymaną kwotę, podczas gdy standardem rynkowym jest wypłata odszkodowania na rzecz instytucji udzielającej kredytu lub pożyczki”.


Warunki te nie są jedyną nowością w stosunku do dotychczasowych ofert dostępnych na rynku. Kluczowe innowacje w zakresie ubezpieczenia to:

  • assistance medyczny, mający na celu umożliwienie ubezpieczonemu jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia po nieszczęśliwym wypadku,
  • ubezpieczenie od utraty pracy i zmiany stosunku pracy (m.in. objęcie ochroną umów rozwiązanych za porozumieniem stron),
  • pomoc w powrocie na rynek pracy po jej utracie,
  • ochrona członków rodziny ubezpieczonego (zapewniająca wypłatę odszkodowania w przypadku pobytu w szpitalu któregokolwiek z nich).

Z ubezpieczenia można skorzystać już od 01.04.2015, dokonując zakupu na raty sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://www.euro.com.pl/cms/ubezpieczenie-splaty-kredytu.bhtml
Share this article: