Szybka Pomoc ZDROWIE w ofercie Multimedia Polska


AXA Partners we współpracy z Multimedia Polska S.A. rusza  z kolejnym projektem w segmencie affinity i branży telekomunikacyjnej. Efektem tej współpracy są dedykowane pakiety zapewniające pomoc medyczną abonentom operatora. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie poczucie bezpieczeństwa i chcą objąć swoich najbliższych odpowiednią ochroną.
 
Usługa Szybka Pomoc ZDROWIE zapewnia kompleksową pomoc lekarską, dzięki czemu klient ma swoje zdrowie pod pełną kontrolą, a co ważne nie traci czasu na stanie w kolejkach w przychodni, a wizyty u specjalistów umawia od ręki. W związku z chęcią maksymalnego dostosowania ochrony do potrzeb abonentów, usługa dostępna jest w aż czterech pakietach – wersja indywidualna i rodzinna, obie w opcji podstawowej lub rozszerzonej.
 
 
Usługa Szybka Pomoc ZDROWIE zapewnia m.in.:
  • wizytę lekarza pierwszego kontaktu,
  • konsultacje z lekarzem specjalistą,
  • specjalistyczne badania, np. laboratoryjne lub ultrasonograficzne,
  • zabiegi ambulatoryjne.
  • opiekę pielęgniarską po hospitalizacji,
  • sprzęt rehabilitacyjny,
  • badania: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny (w wariancie rozszerzonym),
  • drugą opinię medyczną (w wariancie rozszerzonym),
  • opiekę nad dziećmi (w wariancie rozszerzonym). 
 
 
„W dzisiejszych czasach zapewnienie sobie dodatkowej, niezawodnej pomocy medycznej jest niezmiernie istotne i nie jest już dobrem luksusowym. W sytuacji załamania zdrowia często nie możemy lub nie chcemy czekać na konsultację czy dodatkowe badania w kilkutygodniowych kolejkach. Nazwa „Szybka Pomoc” odzwierciedla tempo naszego działania. Usługa jest aktywna już od następnego dnia od momentu jej włączenia u operatora Multimedia. Natomiast w przypadku chęci skorzystania z pomocy klient musi wykonać tylko jeden telefon do Centrum Alarmowego, resztą zajmiemy się my. Zorganizujemy wizytę u lekarza specjalisty lub badanie specjalistyczne oraz pokryjemy jego koszty. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w niespodziewanych sytuacjach, które mogą mieć miejsce każdego dnia. Cieszymy się, że możemy rozwijać współpracę z partnerem jakim jest Multimedia i zapewnić pomoc i ochronę jego klientom” - podkreśla Łukasz Hajkowski, Członek Zarządu AXA Partners, Dyrektor Sprzedaży w Polsce.
 
Produkty Szybka Pomoc ZDROWIE stanowią połączenie usług informacyjnych typu concierge oraz usług assistance. Umożliwiają one z jednej strony dostęp do całodobowego centrum, które zorganizuje płatną usługę na życzenie klienta, a z drugiej w przypadku nieprzewidzianego zdarzenia zleci wizytę lekarza w domu klienta Multimediów oraz pokryje przewidziane w warunkach usługi koszty.
 
Zainteresowanych  odsyłamy na stronę Multimediów multimedia.pl oraz firmowego FB,  gdzie w przedstawione są szczegóły oferty AXA Partners. Do dyspozycji klientów Multimediów jest również  numer infolinii 345 345 345,  pod którym konsultanci pomogą Państwu wybrać odpowiedni pakiet.
Share this article: