Tylko jeden BLIK do bezpiecznych wakacji


10/07/2017

Już od 10 lipca 2017 r. za ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance będzie można zapłacić szybko i wygodnie za pomocą BLIKa. Program został przygotowany dzięki współpracy AXA Assistance oraz Polskiego Standardu Płatności, twórcy oraz operatora BLIKa. Głównym kanałem komunikacji będą Internet oraz media społecznościowe.
 
Zapłać za ubezpieczenie turystyczne BLIKiem
„Dzięki zamiłowaniu Polaków do nowinek technologicznych, upraszczających codzienne życie, popularność tej innowacyjnej formy płatności dynamicznie wzrasta” - mówi Łukasz Hajkowski, Członek Zarządu AXA Assistance, Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej. „BLIK znacznie ułatwia nam realizację transakcji finansowych. Za jego pomocą możemy wygodnie zapłacić za kawę w restauracji, zakupy w Internecie czy też wypłacić gotówkę z bankomatu. Od dziś możemy zapomnieć o portfelu, wystarczy mieć pod ręką jedynie telefon komórkowy”.

Wygoda, szybkość i bezpieczeństwo - tak można określić formę płatności jaką jest BLIK. To nowoczesne rozwiązanie w zakresie płatności mobilnych. Obecnie współpracuje z nim już aż 7 banków zaliczanych do polskiej czołówki. BLIK umożliwia dokonanie płatności w sieci tysięcy sklepów i punktów usługowych, wypłaty z bankomatów oraz dokonywanie płatności w Internecie bez karty płatniczej i portfela. Aby z niego skorzystać, potrzebny jest jedynie smartfon oraz aplikacja mobilna banku.
 
Dlaczego ta metoda jest bezpieczna? Ponieważ do każdej transakcji generowany jest jednorazowy 6-cyfrowy kod, ważny przez 2 minuty, który należy podać przy finalizacji transakcji finansowej. Ponadto realizowaną transakcję należy potwierdzić w aplikacji mobilnej. Nie ma nic prostszego, ponieważ telefon mamy zawsze przy sobie.
 
Rozpoczął się sezon urlopowy i większość z nas planuje długo wyczekiwane wakacje. Nie zapomnij o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego, które zapewni Ci pomoc w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Za polisę zapłać szybko i bezpiecznie za pomocą BLIKa.

 
Kupuję teraz
Share this article: