Ubezpieczenie opon w sieci serwisów Premio Opony - Autoserwis


Sieć Premio oferuje swoim klientom bezpłatne ubezpieczenie opon od AXA Assistance do kompletu nowego ogumienia.
 
AXA Assistance ubezpieczenie opon
Ubezpieczenie przypisane jest do zestawu zakupionych opon i nie wymaga od klienta podpisywania żadnej umowy. Warunkiem objęcia ochroną jest ich montaż w jednym z warsztatów sieci Premio biorącym udział w promocji, po którym klient otrzyma certyfikat wraz z kompletem naklejek na felgi.
 
„Dzięki naszemu produktowi klient ma pewność, że w przypadku uszkodzenia opony otrzyma niezbędną pomoc i co ważne, nie będzie musiał przejmować się jej kosztami, ponieważ pokrywamy je we własnym zakresie” – mówi Michał Bereda, Sales Manager w AXA Assistance. „Natomiast pozostałe ubezpieczenia, oferowane na rynku, działają na zasadzie refundacji, tzn. klient samodzielnie pokrywa koszty udzielonej pomocy, a następnie ubiega się o ich zwrot u ubezpieczyciela”.


Ochrona obowiązuje na terenie Polski i Europy. Zakres ubezpieczenia obejmuje organizację i pokrycie kosztów pomocy, między innymi:

  • wymianę koła na drodze,
  • holowanie pojazdu do serwisu,
  • naprawę opony.
Jeśli spowodowane uszkodzenia uniemożliwiają naprawę szkody, ubezpieczenie pokrywa całkowite lub częściowe koszty jej wymiany (w zależności od czasu jaki minął od zakupu opon do wystąpienia szkody).
 
Akcją objęte są wybrane modele z marek wchodzących w skład Grupy Goodyear (m.in. Goodyear, Dunlop – wszystkie rozmiary; Fulda, Sava czy Dębica - od 16 cali w górę).
 

Więcej informacji na temat ubezpieczenia opon znajduje się na stronie premio.pl.

Share this article: