Ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance na portalu Wakacje.pl


AXA Assistance nawiązała współpracę z Wakacje.pl, której wynikiem jest ubezpieczenie turystyczne z bogatym pakietem assistance, gwarantujące klientom portalu profesjonalną i niezawodną pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach, w każdym zakątku świata. Ubezpieczenie dostępne jest od  9 sierpnia 2016.
 
Ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance na portalu Wakacje.pl
Wyjątkowego znaczenia tej współpracy nadaje fakt, że obie marki są liderami na rynku turystycznym – Wakacje.pl jako jedna z najpopularniejszych marek turystycznych, AXA Assistance jako dostawca usług assistance specjalizującym się w branży turystycznej.

„Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy oraz połączenia naszych sił i wieloletnich doświadczeń. Negocjacje były trudne i wieloetapowe, wymagały też od nas ogromnej elastyczności, jednak odnieśliśmy sukces” - mówi Łukasz Hajkowski, Członek Zarządu AXA Assistance, Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej. „Jesteśmy na dobrej drodze do zdobycia pozycji lidera w kanale e-commerce związanym z turystyką. Dzięki współpracy z takimi firmami jak Wakacje.pl czy Travelplanet.pl mamy ponad 80-procentowy udział w sprzedaży ubezpieczeń podróżnych na rynku agregatorów usług turystycznych.”
Share this article: