Zadbaj o swoje zdrowie z MediSky i AXA Partners


Z wielką przyjemnością informujemy o zawarciu współpracy z MediSky International - liderem rynku prywatnych ubezpieczeń medycznych w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

W ramach tej współpracy oferujemy wyjątkowe produkty, stanowiące bardzo dużą wartość dla naszych klientów. Co wyróżnia ofertę MediSky? Oferowane przez nich ubezpieczenie umożliwia leczenie w dowolnej placówce medycznej wybranej przez klienta – w Polsce i na świecie, ponadto pokrywają koszty takiego leczenia.

MediSky International, dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas współpracy z klientami w Europie Środkowej i Wschodniej, posiada dogłębną wiedzę dotyczącą problemów nękających system opieki zdrowotnej i jest w stanie zaoferować każdemu klientowi indywidualne podejście do jego wymagań dotyczących opieki. AXA Partners posiada solidną ofertę indywidualnie dopasowywanych produktów, spełniających potrzeby stale zmieniającego się rynku opieki zdrowotnej.

 

 „Na przestrzeni ostatnich lat odnotowujemy stały wzrost świadomości klientów dotyczący stanu ich zdrowia oraz chęć zapewnienia ochrony na najwyższym poziomie dla siebie i swojej rodziny. Przekłada się to na zwiększone zapotrzebowanie na ubezpieczenia medyczne. Bardzo cieszy nas fakt nawiązania współpracy z MediSky International. Ze współpracy dwóch tak silnych firm, posiadających globalne wsparcie, skorzystają przede wszystkim klienci, którzy otrzymają dostęp do jeszcze większej liczby prywatnych placówek medycznych” - mówi Tomas Mrnka Członek Zarządu AXA Partners CEE, Dyrektor Sprzedaży.

 

Obecna sytuacja, w której publiczny system opieki zdrowotnej boryka się z największym kryzysem od lat, stanowi kolejny argument do wyboru dodatkowego prywatnego ubezpieczenia medycznego. Rozwiązanie to zyskuje na popularności wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa oraz ze zwiększoną świadomością potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia. 

 

„Współpraca z AXA Partners oznacza dla naszych klientów przede wszystkim zwiększone bezpieczeństwo. Proces konsultacji lekarskich jest bezproblemowy i dobrze przemyślany. Oferujemy klientom nie tylko najlepsze rozwiązania zdrowotne, ale także innowacyjny system rozliczeń. Klienci płacą za usługi kartami pre-paidowymi, a w przypadku hospitalizacji cały proces może odbywać się bezgotówkowo. Dodatkowego wsparcia udzieli konsultant mówiący w języku polskim. Dzięki nowej platformie sprzedażowej proces zakupu polisy i administrowania nią jest realizowany w pełni online. Są to najlepsze rozwiązania w zakresie międzynarodowych ubezpieczeń medycznych dostępne w Polsce” – mówi Arkadiusz Piątek, Dyrektor Generalny MediSky International.

 

Pakiety ubezpieczenia medycznego można nabywać online na stronie www.MediSky.pl, oraz przez sieć brokerów i multiagentów ubezpieczeniowych.

Share this article: