Assistance w podróży

Assistance w podróży


Dlaczego warto

Wyjeżdżając na wymarzony urlop, Polacy coraz częściej zakupują ubezpieczenie turystyczne. Świadomość, że polisa pokryje koszty leczenia chorób czy niespodziewanych urazów, pozwala wyjeżdżać za granicę bez obawy o nasze finanse. Opłacenie kosztów wizyty lekarskiej czy hospitalizacji, to jednak nie wszystko. Wyobraźmy sobie, że niespodziewana sytuacja przydarza nam się na bezdrożach Afryki. W pobliżu nie znajduje się żadna placówka medyczna, do tego nie jesteśmy w stanie dogadać z się mieszkańcami najbliższej wioski. Tu kluczowe może okazać się assistance w podróży, czyli po prostu organizacja pomocy. 
 
Kupuję teraz


Assistance w podróży

W ubezpieczeniu assistance ubezpieczony otrzymuje realne wsparcie organizowane przez ubezpieczyciela. Wyjeżdżając w podróż z zakupioną polisą, o każdej porze dnia i nocy możesz zadzwonić do Centrum Operacyjnego, a ubezpieczyciel zorganizuje dla Ciebie niezbędną pomoc. Do najbardziej znanych usług assistance należy właśnie assistance podróżny, ale także samochodowy. Jednocześnie coraz bardziej popularne stają się usługi assistance medycznego i domowego.


Elementy ubezpieczenia

Przy zakupie polisy turystycznej, otrzymasz ubezpieczenie assistance w podróży i wiele innych. Są to:
  • organizacja pomocy medycznej w sytuacji kryzysowej (kontakt z Centrum Pomocy 24/7/365),
  • tłumaczenia ustne i pisemne,
  • nielimitowane koszty leczenia w najwyższym wariancie ubezpieczenia,
  • dostęp do rozbudowanej sieć placówek medycznych,
  • pomoc stomatologiczna,
  • ubezpieczenie podróży samolotem,
  • ubezpieczenie bagażu i utraty dokumentów,
  • ochrona sprzętu elektronicznego (telefon komórkowy, laptop, aparat, kamera),
  • pomoc dla ofiar aktów terrorystycznych.

Planujesz zagraniczny wyjazd? Kup ubezpieczenie teraz, zapewnij sobie assistance w podróży i ciesz się spokojnym urlopem.

 
Kup teraz

 
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, na wszystkie pytania dotyczące zakupu polisy turystycznej odpowiedzą pracownicy naszej infolinii +48 22 529 84 44, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. Możesz też wysłać do nas wiadomość pocztą elektroniczną na adres kontakt@axa-assistance.pl, na którą jak najszybciej odpowiemy.
 
Ostatnia aktualizacja 5/03/2018
Udostępnij ten artykuł: