Strona startowa > O nas > AXA ASSISTANCE > AXA Assistance w Polsce

AXA ASSISTANCE W POLSCE


Doświadczenie zobowiązuje!
 

AXA Assistance jest najstarszą na świecie grupą świadczącą usługi assistance, prowadzącą działalność w niemal wszystkich krajach, na pięciu kontynentach.

Na polskim rynku istniejemy od 1994 roku. Od początku naszej działalności współpracujemy z klientami korporacyjnymi, którym oferujemy indywidualne rozwiązania idealnie odpowiadające na ich potrzeby. Do naszych partnerów biznesowych należą ubezpieczyciele życiowi i majątkowi, banki, operatorzy kart kredytowych, producenci i importerzy samochodów, dystrybutorzy sprzętu AGD/RTV, firmy leasingowe, biura podróży, linie lotnicze oraz wiele innych instytucji, które oferują produkty ochronne i pomocowe. Na potrzeby dynamicznie rozwijającego się segmentu zdrowotnego stworzyliśmy własną sieć medyczną.

W roku 2014 rozpoczęliśmy bezpośrednią sprzedaż naszych produktów adresowanych do klientów indywidualnych.

Nasze Centrum Pomocy dostępne jest 24 godziny na dobę przez cały rok, zapewniając nieprzerwaną ochronę Polakom w kraju i za granicą, a także obcokrajowcom przebywającym w Polsce. Konsultanci porozumiewają się w 14 językach obcych.

Marka AXA ASSISTANCE należy do Grupy AXA ASSISTANCE, którą w Polsce reprezentuje firma Inter Partner Assistance Polska S.A.