Strona startowa > O nas > AXA Assistance


AXA Assistance

Jesteśmy częścią AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych partnerów oferując im rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz bardzo rozbudowanej sieci profesjonalnych usługodawców zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.
 

Misja

Rozwiązujemy ludzkie problemy, spiesząc z pomocą w nagłych zdarzeniach i ułatwiając życie na co dzień. Zapewniając więcej niż standard, pomagamy instytucjom zdobywać przewagę rynkową. Przez wiedzę i innowację już dziś tworzymy assistance przyszłości.


W skrócie o AXA Assistance:

■  Rozpoczęliśmy swoją działalność w Polsce w 1994 r. i jesteśmy najdłużej działającą spółką Grupy AXA na polskim rynku.
■  Naszym celem jest zapewnienie usług assistance na najwyższym poziomie oraz tworzenie ubezpieczeń.
■  Współpracujemy z klientami korporacyjnymi, dla których opracowujemy innowacyjne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Posiadamy również gamę produktów dedykowaną klientom indywidualnym.
■  Posiadamy cztery główne linie biznesowe: samochód, dom, zdrowie, podróż.
■  Obsługujemy 350 000 spraw rocznie i odbieramy prawie 1 000 000 połączeń przychodzących.
■  Na potrzeby dynamicznie rozwijającego się segmentu zdrowotnego stworzyliśmy własną sieć medyczną składającą się z ponad 700 prywatnych placówek medycznych na terenie całej Polski.
■  Jesteśmy największym na świecie ubezpieczycielem wg rankingu międzynarodowej agencji ratingowej AM Best pod względem wartości składki przypisanej brutto.
■  AXA znalazła się na 48 pozycj w rankingu Best Global Brands 2015 dołączając tym samym do TOP 50 of Interbrand, ponadto została uznana za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową na świecie.