ubezpieczenie turystyczne


MediSky + AXA ubezpeczenie turystyczne

Zapewniamy ochronę i profesjonalną obsługę klientom MediSky w każdym zakątku świata bez względu czy jest to podróż prywatna czy służbowa. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo w nieprzewidzianych sytuacjach kupując ubezpieczenie turystyczne. Nasz zespół assistance pomoże Ci w każdej sytuacji 24/7. 
Pomożemy Wam
w dowolnym miejscu na świecie
Zapewnimy Wam najlepszą
opiekę medyczną 
Jesteśmy do dyspozycji
całodobowo
Ubezpieczenie ważne
4h od zakupu

Dostępne warianty

 
Zdobywca
Podróżnik
Urlopowicz
Koszty leczenia i assistance
40 000 000 zł
600 000 zł
200 000 zł
Ubezpieczenie usług assistance
 
 
 
Następstwa nieszczęśliwych wypadków
 
 
 
Odpowiedzialność cywilna
 
Ubezpieczenie bagażu
 
 
Pozostawione mienie
 
Najlepszy wybór
Zdobywca
 • Zbliża się wymarzona podróż?Ten pakiet zapewni Ci najpełniejszą ochronę podczas wyjazdu. 
 • Najwyższy limit na koszty leczenia za granicą do 40 mln zł, w tym pokrycie kosztów transportu medycznego do kraju zamieszkania, czy interwencji służb ratowniczych. Ponadto do 150 tys. zł tytułu uszczerbku na zdrowiu i 1,5 mln zł na szkody z tytułu odpowiedzialności cywilnej.
 • Ubezpieczenie obejmuje również ubezpieczenie bagażu, pomoc prawną, świadczenia na wypadek opóźnienia lub odwołania lotu oraz ochronę mienia pozostawionego w miejscu zamieszkania.
Podróżnik
 • Planujesz spokojny urlop w Europie? Dzięki wariantowi „Podróżnik” zapewnimy Ci bezpieczeństwo w podróży.
 • Limit na koszty leczenia za granicą do 600 tys zł, w tym również pokrycie kosztów transportu medycznego do kraju zamieszkania, czy interwencji służb ratowniczych. Ponad to do 50 tys. zł tytułu uszczerbku na zdrowiu.
 • Ubezpieczenie obejmuje również pomoc prawną oraz świadczenia na wypadek opóźnienia lub odwołania lotu.
Urlopowicz
 • Jeśli planujesz krótki wyjazd do krajów ościennych, wariant „Urlopowicz” będzie dla Ciebie odpowiedni.
 • Limit na koszty leczenia za granicą do 200 tys zł, w tym również pokrycie kosztów transportu medycznego do kraju zamieszkania, czy interwencji służb ratowniczych. Ponadto do 20 tys. zł tytułu uszczerbku na zdrowiu.
 • Ubezpieczenie NIE obejmuje innych istotnych ryzyk takich jak odpowiedzialność cywilna, czy ubezpieczenie bagażu.

Oferta dodatkowego ubezpieczenia

Sporty wysokiego ryzyka
Ciesz się wakacjami w pełni! Dzięki naszemu ubezpieczeniu sportów wysokiego ryzyka będziesz mógł uprawiać swoje ulubione dyscypliny praktycznie bez żadnych ograniczeń! Zaopiekujemy się Tobą podczas letnich i zimowych wakacji, niezależnie od tego, czy wybierasz się na kite’a nad morze, czy w góry!
Chcę wiedzieć więcej
Ubezpieczenie dodatkowe sportów wysokiego ryzyka
Rekreacyjne uprawianie sportów zwykłych jest już uwzględnione w standardowej ochronie ubezpieczenia turystycznego. Jeżeli jednak będziesz uprawiał sporty zawodowo czy niebezpieczne dyscypliny sportów, musisz rozszerzyć ochronę. Kategorie i listę sportów znaleźć można w załączonym dokumencie.
Praca fizyczna
Zamierzasz pracować za granicą? Nie pozostawiaj nic przypadkowi! To dodatkowe ubezpieczenie zapewni Ci skuteczną ochronę na wypadek np. nieprzewidzianych urazów podczas wykonywania obowiązków. Dzięki niemu będziesz mógł skoncentrować się na pracy bez obaw.
Chcę wiedzieć więcej
Ubezpieczenie dodatkowe pracy fizycznej
Rozszerzenie odpowiednie dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, nawet jeżeli praca nie ma charakteru zarobkowego (np. gdy będziesz używał niebezpiecznych narzędzi, pracował na wysokościach, wykonywał prace remontowo-budowlane czy pracował przy rozładunku w transporcie).
Klauzula alkoholowa
Z tym ubezpieczeniem nie musisz martwić się o ochronę ubezpieczeniową, jeśli wypijesz koktajl na plaży, grzańca na stoku czy po prostu wino do kolacji.
Chcę wiedzieć więcej
Klauzula alkoholowa
Możesz rozszerzyć ochronę ubezpieczeniową w zakresie kosztów leczenia oraz NNW o zdarzenia, które mają miejsce, gdy znajdujesz się pod wpływem alkoholu.
Moto assistance
Moto assistance jest odpowiednim wyborem dla wszystkich, którzy wyjeżdżają na wakacje samochodem. Ubezpieczenie zapewnia naprawę na miejscu w przypadku drobnych awarii lub holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu, a nawet transport do Polski.
Chcę wiedzieć więcej
Moto assistance
Jeżeli wybierasz się w podróż samochodem, który jest nie starszy niż 10 lat, ubezpieczymy nagłe sytuacje, które mogą Cię spotkać na drodze (m.in. naprawę samochodu na miejscu zdarzenia, holowanie, transport ubezpieczonych, zakwaterowanie na czas naprawy czy transport nienaprawionego samochodu do kraju).
Rezygnacja z/przerwanie podróży
Czasem nie wszystko układa się zgodnie z planem. Zachorowanie, wypadek, utrata pracy, kłopoty rodzinne mogą zmusić do rezygnacji z długo planowanego urlopu. Z naszym ubezpieczeniem od rezygnacji z podróży odwołanie lub przerwanie wycieczki nie będzie problemem, dzięki niemu odzyskasz koszty wyjazdu.
Chcę wiedzieć więcej
Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży
Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży można zakupić tylko w terminie 14 dni od daty wykupienia wycieczki lub pierwszej rezerwacji w ramach podróży planowanej we własnym zakresie. Jeżeli wycieczka zostanie wykupiona na mniej niż 30 dni przed terminem wyjazdu, należy wykupić ubezpieczenie dodatkowe tego samego dnia.
Kontynuacja leczenia w Polsce
Musiałeś skorzystać z pomocy lekarskiej za granicą z powodu urazu lub choroby, ubezpieczenie kontynuacji leczenia w Polsce daje możliwość dalszego leczenia po powrocie do domu. Z tym ubezpieczeniem nie będziesz musiał martwić się organizacją wizyt kontrolnych czy rehabilitacji.
Chcę wiedzieć więcej
Kontynuacja leczenia w PL
Pomożemy Ci dojść do zdrowia już po powrocie do Polski, gdy podczas podróży zagranicznej ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi lub zachorujesz.

Jak działa nasza usługa assistance?

Udzielimy Ci całodobowej pomocy w przypadku wszystkich opcji ubezpieczenia podróżnego. W nagłych przypadkach skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy:
 1. opowiedz naszemu operatorowi co się wydarzyło
  • polecimy Ci usługi certyfikowanych lekarzy, szpitali lub warsztatów samochodowych gdziekolwiek będziesz;
  • lub wyślemy do Ciebie niezbędną pomoc (lekarz, serwis holowniczy...)
 2. pokryjemy wszystkie koszty leczenia lub pomocy
 3. możemy również zorganizaować bezpieczny transport do domu
Jesteśmy zawsze blisko Ciebie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail. Monitorujemy sytuację i zapewniamy, że wszystkie niezbędne działania przebiegają bezproblemowo.