Najlepsze kierunki zimowe w Europie


Kto powiedział, że nie można podróżować zimą? Są miasta, które pokazują swoje prawdziwe kolory w śniegu i w cieniu świątecznych światełek, więc jeśli chcesz zobaczyć te cuda, nie warto przyjeżdżać o innej porze roku. W odległości kilku godzin podróży po Europie można znaleźć wiele z tych skarbów, takich jak Innsbruck, stolica prowincji Tyrol. Zimy są mroźne, ale tym bardziej wspaniałe. Deptaki Starego Miasta sprawiają, że wszyscy zapominają o surowej pogodzie.

Do podobnie zaczarowanego miasteczka trafiamy w niemieckim Landshut. W tym pokrytym śniegiem mieście znajdują się wspaniałe średniowieczne kościoły i bajkowe kolorowe domy. Choć Luksemburg oferuje malownicze piękno o każdej porze roku, zimowe opady śniegu dodają miastu niesamowitego uroku. A jeśli chcesz zobaczyć dom pierwszej na świecie choinki, udaj się do Tallina, miasta mroźnych dni - uosobienia zimy.

A dla miłośników romansów obowiązkowym punktem programu jest Paryż, gdzie w magicznych opadach śniegu można poznać spokojną, wolną od turystów stronę miasta. Nie ma nic bardziej romantycznego niż liczenie płatków śniegu na szczycie Wieży Eiffla, będąc zahipnotyzowanym przez świąteczne oświetlenie.

Zanim rozpoczniesz zimową podróż do Europy, koniecznie wybierz odpowiednie ubezpieczenie turystyczne!