Najlepsze plaże


Białe piaski, delikatna bryza, słońce, relaks w cieniu palm - większość z nas spędza tydzień na jednej z tych pięknych plaż w ciągu roku. Zobacz, które miejsca zdobyły tytuł najpiękniejszych plaż świata!

Aby zrelaksować się na najpiękniejszej plaży na świecie, musisz udać się aż do Brazylii, ale nie pozwól, aby to Cię zniechęciło, ponieważ z pewnością warto wybrać się na długą podróż do Baia do Sancho. Prawdziwy spokój i przykuwające uwagę bogactwo życia morskiego czekają na wszystkich gości, którzy po przyjemnej przejażdżce łodzią schodzą po schodach na plażę. Cechą szczególną jest to, że jest to jedyna droga prowadząca do wody. Plaża Varadero na Kubie została okrzyknięta drugą najpiękniejszą plażą na świecie, i nie bez powodu. Jest nieco bardziej zatłoczona niż pierwsze miejsce, ponieważ jest dostępna bezpośrednio z popularnego kurortu, ale to nie umniejsza jej piękna.

Nasz brązowy medalista to jeden z cudów Aruby, a jest nim nie kto inny jak Eagle Beach. Jest to niezwykle spokojny odcinek wybrzeża, gdzie można spędzić godziny na kontemplowaniu niekończącego się błękitu, podczas gdy brzeg morza obmywa stopy prawdziwym śnieżnobiałym piaskiem. Czwarta na liście, czyli poza podium w skali globalnej, lecz na samym szczycie w Europie jest wyjątkowa plaża w kształcie półksiężyca La Concha Beach. Aby się na niej znaleść wystarczy udać się do Hiszpanii, która jest pełna życia i oferuje zarówno starożytne piękno San Sebastian, jak i atmosferę morza.

Wybór odpowiedniego rodzinnego i grupowego ubezpieczenia turystycznego jest jednym z najważniejszych warunków relaksującego wypoczynku na plaży!