Ubezpieczenie Assistance


Ubezpieczenie assistance to zwykle przydatna usługa, gdy chcemy zorganizować wycieczkę lub wakacje własnym samochodem. Istnieją różne rodzaje ochrony ubezpieczeniowej, a wśród świadczeń ubezpieczyciele wymieniają zazwyczaj pokrycie kosztów naprawy na miejscu zdarzenia, pokrycie kosztów transportu do i z warsztatu, pokrycie kosztów zakwaterowania wszystkich pasażerów w okresie naprawy oraz ubezpieczenie samochodu zastępczego - w zależności od tego, co jest najbardziej potrzebne i najbardziej logiczne w związku z zaistniałą szkodą.

Polisę assistance można wykupić tylko dla pojazdu, którego jest się właścicielem, ale może to być stary lub fabrycznie nowy samochód, motocykl, przyczepa kempingowa lub przyczepa. Przed wykupieniem ubezpieczenia warto zapoznać się z możliwościami - w internecie są doskonałe strony z kalkulacjami zbiorczymi. Lepsze rozwiązania obejmują ochroną ubezpieczeniową określoną liczbę kilometrów po wyjeździe z kraju, ale nadal na terenie kraju, więc można liczyć na pomoc, nawet jeśli problem wystąpi na terenie kraju. Jest to zalecane, ponieważ za granicą, w nieznanych miejscach, naprawa samochodu może być dużym problemem np.nie można znaleźć odpowiedniego mechanika, nie zawsze można się właściwie porozumieć, a wiele osób nadużywa swojej sytuacji i wykorzystuje naiwność turystów.

Dobre ubezpieczenie assistance rozwiąże tę sytuację, oferując stałą ochronę i szybkie rozwiązanie, gdyż posiada rozbudowaną sieć serwisową, w której świadczone są profesjonalne i etyczne usługi. Ubezpieczenie Assistance można wykupić również w domu, a wykwalifikowany i uznany zespół techników natychmiast udzieli pomocy w razie jakichkolwiek problemów.

Sprawdź, jakie opcje oferuje nasze ubezpieczenie car assistance!