Bezpieczniej z kartą firmową Mastercard


Już od 18.05.2020 posiadacze kart firmowych Mastercard mogą bezpłatnie aktywować pakiet ubezpieczeń od AXA Partners zapewniający ochronę firmowych i prywatnych zakupów internetowych, jak również wypłat gotówkowych w bankomatach. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich kart firmowych wydanych w Polsce. Pakiet zawiera następujące ubezpieczenia:

  • Przedłużona gwarancja - przedłużenie gwarancji producenta o dodatkowy rok w zakresie awarii sprzętu RTV/AGD oraz elektroniki, np. smartfonów i laptopów.
  • Gwarancja najniższej ceny - zwrot różnicy pomiędzy kwotą zapłaconą za towar, a niższą ceną identycznego produktu znalezionego w innym sklepie w ciągu 30 dni od zakupu.
  • Ochrona zakupów w Internecie - ochrona w przypadku kradzieży lub zniszczenia towaru w wyniku zalania lub pożaru w miejscu zamieszkania w ciągu 30 dni od zakupu.
  • Wypłata z bankomatów - zwrot wartości utraconej gotówki wypłaconej z dowolnego bankomatu na całym świecie w przypadku kradzieży do 24h od momentu dokonania wypłaty.

 
Ochrona obowiązuje przez 12 m-cy.
 
Dodatkową zaletą pakietu ubezpieczeń jest możliwość dodania karty potwierdzającej objęcie ochroną do mobilnego portfela w telefonie. Opcja ta umożliwia klientowi szybki kontakt z Centrum Pomocy AXA Partners w celu zgłoszenia szkody lub otrzymania dodatkowych informacji na temat ubezpieczenia, pozwala też na zweryfikowanie terminu ważności polisy.
 
Pakiet ubezpieczeniowy AXA Partners został zbudowany w oparciu o benefity najczęściej wskazywane w ankiecie przeprowadzonej przez Mastercard wśród polskich przedsiębiorców. Jest to już kolejny produkt zapewniający wsparcie i dodatkowe korzyści użytkownikom kart Mastercard, będący efektem wieloletniej współpracy pomiędzy firmami.

Share this article: