AXA Partners rozpoczęła współpracę z firmą Daimler w zakresie Roadside Assistance


W ramach usługi zapewniamy klientom ochronę w każdej nieprzewidzianej sytuacji na drodze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz rozbudowanej sieci usługodawców jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym sytuacjom, jakie mogą spotkać kierowców (awaria pojazdu, wypadek etc.) i zapewnić im w pełni profesjonalną pomoc assistance.


Współpraca ma zasięg globalny, tym bardziej cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak znaczącym przedsięwzięciu. Umowa ta pozycjonuje AXA Partners jako zaufanego partnera również wśród wiodących producentów samochodów i podkreśla naszą zdolność do budowania i wdrażania umów, nawet w ekstremalnie trudnych warunkach, takich jak rozwój pandemii i związane z nią międzynarodowe obostrzenia. Jest to również zakończony sukcesem sprawdzian dla działu IT AXA Partners, który współtworzył od podstaw innowacyjne rozwiązanie,  gotowe do użycia w niecałe 4 miesiące. To również pokazuje naszą elastyczność i zdolność szybkiego dostarczania na rynek gotowych rozwiązań.


„Umowa ta obejmuje 46 krajów i świadczy o prawdziwie międzynarodowym charakterze naszej działalności. Jestem również pod wrażeniem znakomitej współpracy między naszymi zespołami, aby mogła ona dojść do skutku, zważywszy na obecny kontekst i wyzwania związane z Covid-19. Ten sukces pokazuje, że możemy zaoferować naszym partnerom wydajne, zorientowane na klienta, dostosowane do potrzeb rozwiązania, nawet w obliczu niespotykanych przeciwności losu.'' - powiedział Gilbert Chahine, CEO AXA Partners.

Share this article: