AXA Partners rozwija współpracę z porównywarkami


Bez względu na cel wyjazdu, jego formę czy też wybrany kierunek, klienci korzystający z porównywarki rankomat.pl, od teraz kupią tam już nie tylko ubezpieczenie turystyczne AXA Partners ale również mogą wybrać atrakcyjne pakiety wsparcia Moto Assistance, zapewniające kompleksową pomoc w razie niespodziewanych sytuacji na drodze.
 

Krótkoterminowe Moto Assistance
Od kilku lat systematycznie rośnie liczba Polaków, którzy decydują się na wakacyjny wypoczynek z dojazdem własnym. Popularnymi zagranicznymi destynacjami takich wyjazdów są nieustająco: Chorwacja, Włochy, Hiszpania. Dzięki wiedzy eksperckiej i zaangażowaniu ekspertów po stronie AXA Partners i rankomat.pl na rynku została wdrożona krótkoterminowa oferta ubezpieczeniowa moto assistance – unikatowy produkt dedykowany klientom, którzy preferują i organizują wyjazdy i podróże z dojazdem we własnym zakresie.

Oferta Moto Assistance od AXA Partners dla klientów rankomat.pl to ubezpieczenie z optymalną ochroną w opcjach 4, 9, 16, 31 dni i rok, obejmujące 3 pakiety ochrony w 2 strefach geograficznych: Polska i Europa. Ochronę można wykupić na konkretny wyjazd lub na cały rok. Wsparcie assistance obejmuje m.in. naprawę unieruchomionego pojazdu, jego holowanie (nawet do 1000 km w Pakiecie Premium 1000). W sytuacji unieruchomienia samochodu i niemożliwości jego naprawy jeszcze w tym samym dniu, klienci rankomat.pl mogą liczyć na organizację zakwaterowania w hotelu - nawet do 4 dób (w pakiecie Premium 1000), postój pojazdu na parkingu strzeżonym. W razie konieczności dalszej podróży pokryte zostaną również koszty wynajmu i dostarczenia samochodu zastępczego (nawet na 5 dób w pakietach Comfort i Premium 1000).

Wzorcowa współpraca – unikatowy produkt
Motor Assistance w wariancie Premium 1000 (holowanie do 1000 km) jest unikatową propozycją na rynku stworzoną specjalnie dla rankomat.pl.
Kontynuujemy dotychczasową współpracę z naszym długofalowym Partnerem z dużą nadzieją i zamiarem dalszego rozszerzania oferty o innowacyjne, przyjazne dla klientów produkty ubezpieczeniowe. Od dawna w AXA Partners rozwijamy nasz biznes w oparciu o nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, na bieżąco usprawniajmy systemy sprzedaży i obsługi, tak aby były one coraz bardziej przyjazne nie tylko dla klientów ale również dla naszych Partnerów biznesowych. Bliska relacja AXA Partners z  Partnerami biznesowymi, stwarza konieczność szybkiej reakcji na ich potrzeby i oczekiwania. Wdrażając kolejną ofertę ubezpieczeniową razem rankomat.pl podkreślenia wymaga wzorcowa współpraca zespołów sprzedażowych, projektowych i informatycznych –  wskazuje w swojej wypowiedzi Łukasz Hajkowski - Dyrektor Sprzedaży w Polsce, Członek Zarządu AXA Partners CEE. Dzięki wiedzy eksperckiej i zaangażowaniu specjalistów po stronie rankomat.pl i AXA Partners, wdrożyliśmy krótkoterminowe assistance – produkt, którego nie było do tej pory na rynku. Jesteśmy przekonani, że przygotowane rozwiązanie będzie gwarantem sukcesu dla obydwu firm. Spodziewamy się rozwoju jego popularności wśród klientów rankomat.pl z miesiąca na miesiąc – dodaje Łukasz Hajkowski.

Kampania informacyjna i edukacja
Planując podróż samochodem, łatwo zapomnieć o zabezpieczeniu się na wypadek nieoczekiwanych sytuacji na drodze. Dlatego celem poinformowania klientów o nowej unikalnej ofercie produktowej, dostępnej za pośrednictwem porównywarki rankomat.pl, w kolejnych miesiącach AXA Partners razem z rankomat.pl planują uruchomić wspólną kampanię informacyjną stanowiącą wsparcie promocji nowego produktu.
Fakt posiadania ochrony ubezpieczeniowej w czasie każdego wyjazdu jest fundamentem podróży, zapewniającym nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim niwelującym negatywne skutki ryzyk, z jakimi klienci mogą zetknąć się w czasie ich podróży.

Share this article: