AXA Partners z ubezpieczeniem turystycznym na 100 domenach eSky


AXA Partners wraz z eSky.pl wprowadzają ubezpieczenie turystyczne wyróżniające się wśród oferty rynkowej rozszerzonym zakresem ochrony. Nowy produkt jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów w związku z sytuacją wywołaną przez pandemię. Dzięki międzynarodowemu zasięgowi grupy eSky jest on dostępny aż na 100 domenach na całym świecie m.in.: Francji, Hiszpanii, Rumunii, Bułgarii, Meksyku, Australii, Wielkiej Brytanii. Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów Esky i z każdym dniem widzimy, że coraz większa ilość podróżujących je nabywa.
 
„Współpraca z grupą eSky, liderem internetowych biur podróży, rozpoczęła się od opracowanego wspólnymi siłami ubezpieczenia rezygnacji z podróży All Risk, który okazał się sukcesem. Idąc za ciosem i reagując na bieżące potrzeby rynku postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć produkt, który pozwoli naszym Klientom podróżować bezpiecznie i bez poczucia strachu w czasach zdominowanych przez pandemię. Nasze ubezpieczenie turystyczne ochroni ich przed tym, czego w ostatnim czasie obawiali się najbardziej – kosztami leczenia w przypadku zachorowania na COVID-19 oraz dodatkowymi kosztami przedłużonego pobytu za granicą, spowodowanego odbywaną kwarantanną” -  mówi Michał Bereda, Head of Key Account Management AXA Partners CEE.
 
Ubezpieczenie turystyczne na wyjazdy zagraniczne oraz krajowe obejmuje koszty leczenia w przypadku zachorowania na COVID-19 w trakcie podróży. Jednym z istotnych elementów nowego produktu AXA Partners jest zwrot kosztów za każdy dzień kwarantanny odbywanej za granicą, w przypadku konieczności przedłużenia pobytu – to jest kluczowe świadczenie dla klientów podróżujących w czasach pandemii. Zwrot  w wysokości do € 50 za każdy dzień pokrywa wydatki zarówno na nocleg jak i wyżywienie na okres do 14 dni. Ponadto klienci posiadający polisę mogą liczyć na pokrycie kosztów nowego biletu do kraju stałego zamieszkania, jeśli pierwotny transport nie mógł być wykorzystany.
Kolejnym atutem nowego produktu jest pokrycie kosztów leczenia zaostrzeń chorób przewlekłych, np. cukrzyca, choroby serca do € 50 000, co nie jest standardem w innych ubezpieczeniach podróżnych dostępnych na rynku.
 
Gorąco zachęcamy do zakupu biletów lotniczych na stronach eSky.pl z ubezpieczeniem podróżnym AXA Partners.
Share this article: