AXA Partners również szyje maseczki, czyli koleżeńska pomoc w czasach pandemii


To, że pracownicy AXA Partners są zgranym zespołem wiedzieliśmy od dawna. Tym bardziej siłę koleżeńskiej pomocy doceniamy w tym trudnym dla wszystkich czasie gdy maseczki są na wagę złota, a ich zdobycie graniczy z cudem.


maseczki_small.JPG

Podczas jednego ze zdalnych spotkań, Marta Andrade zaoferowała pomoc i uszycie maseczek dla naszych kolegów. Gdy złożyliśmy swoje „zamówienia” okazało się, że ilość dorównuje hurtowej produkcji. Każdy chciał zabezpieczyć siebie, swoje rodziny, rodziców… Dodatkowym utrudnieniem było zdobycie odpowiedniej ilości worków do odkurzaczy wykonanych z filtrów HEPA, żeby zapewnić odpowiednią warstwę izolującą, ale i to udało się znaleźć. 

Pracując z domu, opiekując się dwójką dzieci, z których każde ma zdalne lekcje, Marta poświęciła swój czas i nie odmówiła nikomu pomocy. 

Efekt jest taki, że jeśli już musimy wyjść z domu to spełniamy odgórne kryteria zgodnie z zasadą: Twoja maseczka chroni mnie, moja maseczka chroni Ciebie.

Wyjątkowym aspektem tej akcji było uszycie dodatkowej puli maseczek, która została przekazana jako wsparcie dla medyków.
Share this article: