Podróżuj bezpiecznie z eSky i AXA Partners


AXA Partners we współpracy z firmą eSky – liderem internetowych biur podróży, wprowadziły ubezpieczenie Rezygnacja z podróży All Risk, pozwalające na bezpieczne i komfortowe planowanie podróży lotniczych. Umożliwia ono rezygnację z podróży nawet godzinę przed planowym wylotem i zapewnia zwrot 90% poniesionych kosztów.
Standardowe produkty dostępne na rynku, uwzględniają rezygnację w wyniku wystąpienia nagłych przypadków związanych z np. hospitalizacją. „Rezygnacja z podróży All Risk” jest udoskonaleniem dotychczas funkcjonujących ubezpieczeń i zapewnia kompleksową ochronę przed nieprzewidzianymi sytuacjami ponieważ umożliwia odwołanie podróży m.in. z powodów prywatnych, zawodowych oraz zdrowotnych. Na chwilę obecną produkt ten nie jest dostępny samodzielnie, można go zakupić tylko podczas procesu zakupu w eSky, a jego cena wynosi 10% kosztu biletu lotniczego.
 
„Działania podejmowane przez firmę eSky.pl świadczą o jej nowoczesnej postawie i pro-klienckim nastawieniu. Zarówno w eSky.pl jak i AXA Partners staramy się na bieżąco reagować na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku dążąc tym samym do ciągłego rozwoju. Poparciem tego jest ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży All Risk”, które zapewni klientom poczucie komfortu podczas planowania wyjazdów zagranicznych i ochronę przed konsekwencjami finansowymi nieprzewidzianych zdarzeń skutkujących rezygnacją z podróży. Jest to szczególnie ważne przy uwzględnieniu obecnej sytuacji na rynku turystycznym oraz zmianie podejścia do długoterminowego planowania działań”. Mówi Jan Cupa, CEO of AXA Partners CEE.
 
Katalog powodów rezygnacji ALL Risk obejmuje między innymi:
 
  • utrata pracy,
  • cofnięcie wniosku urlopowego przez pracodawcę,
  • zmiana terminu ważnej konferencji oraz egzaminu studenta lub ucznia,
  • zachorowanie ubezpieczonego lub bliskich, w tym na COVID–19,
  • zaostrzenie choroby przewlekłej,
  • komplikacje  w ciąży,
  • nagła choroba zwierząt domowych,
  • poważna szkoda rzeczowa,
  • kradzież dokumentów.
 
Warunkiem zwrotu poniesionych kosztów jest udokumentowanie zaistniałych okoliczności.
 
 
“Sytuacja rynkowa w ostatnich miesiącach pokazała nam, jak ważna dla klientów jest elastyczność w planowaniu podróży. Zdecydowaliśmy się na współpracę z wiarygodną i chętnie wybieraną firmą ubezpieczeniową, jaką jest AXA Partners. Wierzymy, że nowe ubezpieczenie zwiększy poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas planowania podróży. Klienci mogą chcieć zrezygnować z podróży w różnych przypadkach, a taryfy, zwłaszcza w tanich liniach, nie zawsze lub bardzo rzadko umożliwiają zwrot za niewykorzystany bilet lotniczy” – mówi Inga Wawrzyniak–Gacek, Marketing Communication Director w eSky.pl.
 
Zaplanuj bezpieczną podróż z Esky i wykup ubezpieczenie ALL RISK AXA Partners.
Share this article: