Pożyczka z pakietem usług dodatkowych od AXA Partners dla klientów Smartney


Oferta kierowana jest do klientów Smartney i ma na celu poprawienie jakości ich codziennego życia. Usługi świadczone w ramach pakietu Komfort24 zapewnią:

  • kompleksową pomoc medyczną,
  • profesjonalną ochronę i szybką pomoc specjalistów w sytuacjach związanych z domem,
  • ochronę interesów prawnych.
Klient decydujący się na pożyczkę w Smartney może wykupić jeden z 4 pakietów dostępnych w ramach Komfort24: Podstawowy, Podstawowy Plus, Rodzinny oraz Rodzinny Plus. W każdym przypadku ochrona zapewniana jest przez 12 lub 18 miesięcy, bez względu na jaki czas klient zaciągnął pożyczkę.
 
Obecnie oferta dostępna jest w sieciach partnerskich Smartney m.in.: Fines i Unilink Cash. Kolejnym krokiem będzie rozszerzenie dostępności podobnych usług do kanału online. – W tej chwili realizujemy pilotaż, z którego chcemy wyciągnąć wnioski na przyszłość. Zależy nam na tym, żeby dopasować usługi do różnych grup klientów i kanałów sprzedaży, zwłaszcza w czasach, w których rzeczywistość, oraz potrzeby z nią związane, zmieniają się z dnia na dzień – podsumowuje Katarzyna Jóźwik, Dyrektor Generalna Smartney.

Pakiet Komfort24 został opracowany tak, aby zapewnić klientom Smartney wsparcie w organizacji życia codziennego, którzy w nieprzewidzianej sytuacji nie będą musieli zastanawiać się gdzie szukać pomocy. Wystarczy jeden telefon do Centrum Pomocy AXA Partners.
 
Co zawiera pakiet? Zakres ochrony jest bardzo szeroki, zawiera on m.in.:
  • telefoniczną konsultację medyczną,
  • organizację wizyty u trudno dostępnych specjalistów oraz dostęp do drogich badań specjalistycznych,
  • wizyty ambulatoryjne u lekarzy specjalistów a także wizyty domowe lekarzy,
  • wsparcie specjalistów: elektryka, ślusarza, a nawet naprawa sprzętu RTV/AGD/PC,
  • informacje o sieci usługodawców,
  • pomoc prawną obejmująca m.in. konsultację prawną czy też weryfikację dokumentów.
 
– O ile odrębne usługi można znaleźć w ofercie różnych podmiotów finansowych i nie tylko, to konstrukcja Komfort24 jest optymalnie dobrana zarówno zakresem jak i ceną do różnorodnych potrzeb klientów i ich sytuacji  życiowej – podkreśla Łukasz Hajkowski, Dyrektor Sprzedaży oraz Członek Zarządu AXA Partners.

 
Share this article: