Współpraca z Workport - ubezpieczenia dla cudzoziemców


WorkPort jest portalem dedykowanym imigrantom zarobkowym. Aplikacja stworzona została specjalnie dla osób przybywających do Polski w celach zarobkowych. Od niedawna dostępna jest również dla rezydentów, którzy zamieszkują terytorium RP. 
Kompleksowa oferta dla cudzoziemców
Dzięki rozwiązaniom dostępnym w aplikacji workport, obcokrajowcy przybywający do Polski z Ukrainy w celach zarobkowych, mogą zapoznać się z lokalnym rynkiem pracy, wyszukać interesującą ich pracę a nawet znaleźć mieszkanie.
Za pośrednictwem dedykowanego im narzędzia mają oni także możliwość zakupu biletu na przyjazd do Polski, założyć konto bankowe czy też skontaktować się z prawnikiem.

Dla pracodawców aplikacja workport oferuje dostęp do bazy kandydatów szukających pracy, udostępnia narzędzia online pozwalające pracodawcom na bezpośredni kontakt z kandydatami zainteresowanymi podjęciem pracy.
 
„Od dawna rozwijamy nasz biznes w oparciu o nowoczesne technologie i innowacyjne systemy, inwestujemy w młode firmy o dużym potencjale, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem. Taka współpraca ma wiele zalet. Wiele się od nich uczymy, m.in. nowego podejścia do współpracy, szybkiego działania i podejmowania decyzji, czy też umiejętności sprawnego reagowania na zmiany rynkowe.” – deklaruje Łukasz HajkowskiDyrektor sprzedaży, Country Manager w Polsce oraz Członek Zarządu AXA Partners CEE.
 
Dedykowane ubezpieczenia dla cudzoziemców
Aplikacja workport pozwala również na zakup ubezpieczenia medycznego przez cudzoziemców. Obcokrajowcy przyjeżdżając do Polski, w celach turystycznych, zarobkowych czy edukacyjnych, muszą mieć ubezpieczenie pozwalające na pokrycie kosztów leczenia na terenie Polski o minimalnej sumie ubezpieczenia 30 tysięcy Euro. Ubezpieczenie medyczne oferowane cudzoziemcom przez AXA Partners akceptowane jest przez wszystkie urzędy wojewódzkie oraz instytucje wydające wizy oraz karty pobytu w Polsce.  AXA Partners jest jednocześnie jednym z kilku ubezpieczycieli oficjalnie rekomendowanych przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Ubezpieczenie medyczne AXA Partners
Oferta ubezpieczenia medycznego AXA Partners skierowana jest głównie do studentów i słuchaczy kursów, pracowników i turystów, którzy przyjeżdżają do Polski indywidualnie lub w ramach agencji pracy. Dzięki aplikacji mobilnej workport mogą oni kupić ubezpieczenie medyczne z ochroną na dowolny okres od 1 do 36 miesięcy, z sumą ubezpieczenia 30 i  60 tysięcy Euro. Przygotowana przez AXA Partners ochrona ubezpieczeniowa zapewnia dostęp do opieki medycznej i zwrot kosztów leczenia wizyt u lekarza (włącznie z pomocą lekarza stomatologa). Zakres ubezpieczenia pozwala również na wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych, w tym tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, USG, czy też umożliwia realizację zabiegów ambulatoryjnych w razie wypadku. 
 
Share this article: