Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners kupisz w Mubi.pl


Mubi.pl to przydatne i łatwe w obsłudze narzędzie, które pozwala samodzielnie w szybki i intuicyjny sposób wyliczyć składkę za ubezpieczenie i porównać dostępne oferty ubezpieczeń.
Korzystając z kalkulatora ubezpieczeń Mubi.pl,  bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca na świecie, można porównać oferty ubezpieczeń OC i AC lub wyliczyć składkę za ochronę w czasie podróży.
 
Dlaczego warto porównywać ceny polis turystycznych i skorzystać z kalkulatora Mubi.pl?
Porównanie ofert ubezpieczeniowych na podstawie indywidualnych parametrów, pomaga znaleźć ofertę o najszerszym zakresie, w najkorzystniejszej cenie.  Dzięki indywidualnemu dopasowaniu ofert, korzystając z porównywarki ubezpieczeń Mubi.pl, otrzymujemy zapewnienie, że ochrona, którą wybierzemy będzie dopasowana do naszych potrzeb.
 
Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners, oferowane za pośrednictwem Mubi.pl wyróżnia się jednym z najszerszych na rynku zakresów ochrony ubezpieczeniowej, dostępnym w trzech atrakcyjnych wariantach, różniących się sumą ubezpieczenia i wysokością składki. W zależności od charakteru i celu wyjazdu oraz potrzeb podróżujących, każdy Ubezpieczający na Mubi.pl może znaleźć dla siebie odpowiednią ochronę w czasie podróży, również w sytuacji przymusowej kwarantanny lub izolacji podczas pobytu zagranicą.
 
Coraz więcej osób sprawdza ceny ubezpieczeń podróżnych w porównywarkach internetowych. Trwająca pandemia jeszcze bardziej przyspieszyła rozwój kanałów zdalnych dystrybucji ubezpieczeń.  Cały czas obserwujemy wzrost popularności tej formy zakupu oraz liczby dokonywanych przez nią transakcji. Często, jako Klienci, nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo różne są zakresy ochrony poszczególnych produktów pomiędzy Ubezpieczycielami i wynikające z nich różnice w cenie. Współpraca AXA Partners z porównywarką Mubi.pl ma za zadanie ułatwić Klientom znalezienie atrakcyjnej cenowo i zakresowo oferty ubezpieczenia turystycznego. Klient może dopasować ochronę pod kątem swoich potrzeb oraz oczekiwań – mówi Łukasz Hajkowski, Dyrektor Sprzedaży w Polsce, Członek Zarządu AXA Partners CEE.
 
Korzystając z porównywarki Mubi.pl użytkownik może nie tylko kupić ubezpieczenie ale również w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wybranego zakresu ochrony, ma możliwość skorzystania z opcji profesjonalnego wsparcia doradcy.
 
 
Share this article: