Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży AXA Partners


„Podróże teraz? Tak. Teraz” to hasło nowej kampanii reklamowej. Nie musisz martwić się o to, czego nie możesz przewidzieć - przekonują AXA Partners i eSky.pl zachęcając do zakupu ubezpieczenia od rezygnacji z podróży.       
Kolejna kampania reklamowa AXA Partners
Obecna kampania stanowi już kolejną akcję informacyjną, którą AXA Partners realizuje razem ze swoim partnerem biznesowym eSky.pl. Firmy współpracują już od dwóch lat, dzięki czemu mogły wypracować rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów, takie jak ubezpieczenie od rezygnacji i lub przerwania podróży, na które klienci eSky.pl mogą się zdecydować podczas zakupu biletów lotniczych.

Bezpieczne planowanie podróży
Celem nowej kampanii jest wzmocnienie świadomości bezpiecznego planowania podróży wraz z  kompleksowym ubezpieczeniem, bez obaw o koszty z tym związane. Kampania prowadzona jest równolegle na dwóch rynkach: polskim i rumuńskim. Działania reklamowe wykorzystują formaty internetowe, social media, i własne kanały komunikacji.
 
W AXA Partners chronimy to co dla Klientów jest najważniejsze
Ubezpieczenie od rezygnacji i lub przerwania podróży to produkt, na który decyduje się coraz więcej podróżujących. Z naszych analiz widać wyraźnie, że klienci chcą znowu podróżować, ale też zmieniły się ich priorytety. Kluczowe stało się dla nich ich poczucie bezpieczeństwa. W AXA Partners chcemy chronić wszystko to co dla podróżujących jest najważniejsze, tak aby nie musieli się martwić o to, czego nie mogą przewidzieć. Taką ochronę zapewnia nasze ubezpieczenie od rezygnacji i lub przerwania podróży, które podróżującym oferujemy wspólnie z naszym partnerem biznesowym eSky. Polisa AXA Partners, pozwala na zwrot wydatków poniesionych w związku z zakupem biletu na podróż, w sytuacji jej odwołania i lub skrócenia. To jeden z kluczowych naszych produktów pozwalający klientom poczuć się bezpiecznie już na etapie planowania podróży. Polecam ją szczególnie planującym podróże z dużym wyprzedzeniem - komentuje Łukasz Hajkowski - Dyrektor Sprzedaży, Country Manager w Polsce oraz Członek Zarządu AXA  Partners CEE.

Poczucie komfortu podczas planowania podróży
W eSky.pl wierzymy, że aby zapewnić klientom usługę na najwyższym poziomie, musimy zadbać także o ich poczucie komfortu podczas planowania podróży. Dlatego współpraca z AXA Partners i możliwość oferowania ubezpieczenia od rezygnacji li ub przerwania podróży jest dla nas bardzo ważna. Nowa kampania nie bez powodu startuje właśnie teraz, kiedy znoszone są obostrzenia pandemiczne, a wiele osób planuje urlopy na zbliżające się wakacje. Chcemy zapewnić podróżujących, że niezależnie od okoliczności, nie muszą się martwić o swoje finanse w razie konieczności odwołania podróży -  dodaje Inga Wawrzyniak-Gacek,  Global Marketing Communication Director z eSky Group.

Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży
Ubezpieczenie od rezygnacji i lub przerwania podróży zapewnia ochronę finansów na wypadek różnych okoliczności, które mogą przyczynić się do rezygnacji z wyjazdu lub konieczności jego skrócenia. Pozwala na otrzymanie zwrotu aż do 90% poniesionych kosztów anulowanego wyjazdu, wykupionego z  wyprzedzeniem. Klient może zrezygnować z podróży m.in. z powodów prywatnych, zdrowotnych i zawodowych. Podstawą do wniosku o rezygnację z podróży i zwrot kosztów za bilety lotnicze mogą być: utrata pracy, cofnięcie wniosku urlopowego przez pracodawcę, zmiana terminu ważnej konferencji oraz egzaminu studenta lub ucznia, zachorowanie ubezpieczonego lub bliskich, w tym na COVID–19, a także zaostrzenie choroby przewlekłej czy komplikacje w ciąży. W przypadku skrócenia podróży z przyczyn uniemożliwiających jej kontynuowanie, klient może liczyć na pokrycie kosztu zakupu nowego biletu do kwoty 500 € oraz zwrotu 20€ za każdy niewykorzystany dzień wyjazdu. Ubezpieczenie od rezygnacji i lub przerwania podróży można wykupić jedynie w trakcie rezerwacji lotu na eSky.pl. 
 
Share this article: