Strona startowa > O nas > AXA ASSISTANCE


AXA Assistance

Jesteśmy częścią AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych partnerów oferując im rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz bardzo rozbudowanej sieci profesjonalnych usługodawców zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.


W skrócie o AXA Assistance:
 

■  Rozpoczęliśmy swoją działalność w Polsce w 1994 r. i jesteśmy najdłużej działającą spółką Grupy AXA na polskim rynku.
■  Naszym celem jest zapewnienie usług assistance na najwyższym poziomie oraz tworzenie ubezpieczeń.
■  Współpracujemy z klientami korporacyjnymi, dla których opracowujemy innowacyjne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Posiadamy również gamę produktów dedykowaną klientom indywidualnym.
■  Posiadamy cztery główne linie biznesowe: samochód, dom, zdrowie, podróż.
■  Obsługujemy 350 000 spraw rocznie i odbieramy prawie 1 000 000 połączeń przychodzących.
■  Na potrzeby dynamicznie rozwijającego się segmentu zdrowotnego stworzyliśmy własną sieć medyczną składającą się z ponad 700 prywatnych placówek medycznych na terenie całej Polski.
■  Jesteśmy największym na świecie ubezpieczycielem wg rankingu międzynarodowej agencji ratingowej AM Best pod względem wartości składki przypisanej brutto.
■  AXA znalazła się na 48 pozycj w rankingu Best Global Brands 2015 dołączając tym samym do TOP 50 of Interbrand, ponadto została uznana za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową na świecie.