Homepage > O nas > Ubezpieczenie turystyczne na Wakacje

Ubezpieczenie turystyczne na Wakacje

30/07/2018

W związku z trwającym sezonem wakacyjnym przypominamy jak bez wychodzenia z domu, nawet w ostatniej chwili przed wyjazdem, szybko i bezpiecznie kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje.
 
Ubezpieczenie turystyczne na wakacje
 

Bezpiecznie i szybko

Zakup ubezpieczenia turystycznego online to oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Podanie danych potrzebnych do zawarcia polisy nie zajmie Ci więcej, niż kilka minut. Za wszystko zapłacisz bezpiecznie kartą płatniczą lub korzystając z integratora płatności online takiego jak np. PayU.
 

Nowocześnie

Brakuje Ci środków na koncie? Dziś nie oznacza to, że musisz rezygnować z zakupu ubezpieczenia. Dzięki nowemu sposobowi płatności od PayU (tzw. odroczona płatność PayU) ubezpieczenie możesz kupić dziś, a zapłacić za nie w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów! Więcej dowiesz się tutaj.
 

W ostatniej chwili

Jeżeli wyjeżdżasz właśnie dziś i kupujesz ubezpieczenie w ostatniej chwili, ochronę ubezpieczeniową od AXA Assistance otrzymasz już 4 godziny po zakupie polisy i dokonaniu płatności. Jeżeli więc zapłacisz za ubezpieczenie od razu przy zakupie (kartą lub przelewem bankowym on-line) – na przykład o 10 rano, to już o godzinie czternastej będziesz ubezpieczony.
 

Pamiętaj, zakup ubezpieczenia turystycznego się po prostu opłaca. Kup teraz polisę na wakacje, a otrzymasz 10% zniżki! Życzymy udanego i bezpiecznego urlopu.

 
Kupuję teraz

30/07/2018
Udostępnij ten artykuł: