Homepage > O nas > Wakacje we wrześniu – pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym

Wakacje we wrześniu – pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym

09/08/2018

Jak wynika z danych biur podróży, Polacy coraz chętniej wybierają się na urlop we wrześniu. Przeczekanie z wyjazdem do zakończenia wakacji jest mądrym posunięciem, gdyż we wrześniu możemy cieszyć się niższymi cenami, mniejszymi tłumami i łagodniejszą pogodą.
 
wakacje we wrzesniu ubezpieczenie turystyczne.jpg

Niezmienne pozostają kierunki naszych podróży – w czołówce wrześniowych kierunków na wakacje utrzymuje się Grecja, Hiszpania i Chorwacja. W każdym z tych państw końcówka lata wciąż oznacza przyjemne temperatury i pełną ofertę turystyczną, a szlaki wycieczkowe nie są już tak zatłoczone jak w miesiącach letnich. To idealny czas na piesze wycieczki, a w krajach takich jak Chorwacja, Francja czy Hiszpania na cieszenie się winobraniem!
 

Pamiętaj o ubezpieczeniu na wakacje

Niezależnie od tego kiedy dokładnie wyjeżdżasz na wakacje, pamiętaj o kupnie ubezpieczenia na zagraniczny urlop. Jeśli jedziesz na wycieczkę z biurem podróży, wykupienie dodatkowej polisy turystycznej na wyjazd jest Ci po prostu niezbędne. Przeczytaj dlaczego. Pamiętaj również, że EKUZ to nie wszystko - nawet jeśli wybierasz się do krajów należących do Unii Europejskiej, ten rodzaj ubezpieczenia może nie być wystarczający. Przeczytaj dlaczego. Kupno ubezpieczenia nie obciąży znacząco Twojego wakacyjnego budżetu, a zabezpieczy Twoje zdrowie i finanse na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Przeczytaj więcej.


Nie daj się zaskoczyć i przed wyjazdem na wakacje kup ubezpieczenie turystyczne. Zrób to teraz, a w ramach aktualnej promocji otrzymasz od AXA Assistance 10% zniżki. To się po prostu opłaca!

 
Ubezpieczenie-turystyczne-na-Wakacje_kupuje.png
 
09/08/2018
Udostępnij ten artykuł: