Dodatkowe ubezpieczenie na wyjazd

Ubezpieczenie turystyczne

Bez względu na to czy planujesz podróż prywatną czy służbową, zadbaj o swoje bezpieczeństwo w nieprzewidzianych sytuacjach kupując ubezpieczenie na wyjazd. Nasz zespół assistance pomoże Ci w każdej sytuacji 24/7. NIe musisz się przejmować kosztami leczenia czy też barierą językową- zajmiemy się wszystkim za Ciebie!
 

Ubezpieczenie Casco Medi Plan

Ubezpieczenie Casco MediPlan obejmuje ochroną kierowcę pojazdu oraz jego pasażerów, którzy ulegli wypadkowi drogowemu. Zapewniamy im pomoc w szybszym powrocie do zdrowia oraz zabezpieczamy przed wiążącymi się z tym wydatkami. Polisa przypisana jest do samochodu i gwarantuje ochronę osobom, które w nim przebywały podczas zdarzenia drogowego (kierowcy oraz max 4 pasażerów).
 

Ubezpieczenie Medi Plan

Ubezpieczenie MediPlan zapewni Ci pomoc w szybszym powrocie do zdrowia po nagłym wypadku i ochroni Cię przed wydatkami, które się z tym wiążą.
W ramach polisy zorganizujemy niezbędne leczenie i pokryjemy jego koszty. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Centrum Pomocy AXA Assistance pozostającym do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez cały rok. Resztę zrobimy za Ciebie.

Ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemców

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla obcokrajowców niebędących obywatelami państw Unii Europejskiej, którzy nie mogą skorzystać z polskiego publicznego ubezpieczenia zdrowotnego. Zapewnia ono pokrycie lub zwrot kosztów leczenia  w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku zarówno w Polsce jak i na terytorium Strefy Schengen.
 

Truck Assistance International

Ubezpieczenie Truck Assistance International to niezawodna pomoc w przypadku unieruchomienia pojazdu na terenie Polski i całej Europy.
Zapewniamy bezpieczeństwo Firm Transportowych.