NASZA HISTORIA

"Rozwiązujemy ludzkie problemy, spiesząc z pomocą w nagłych zdarzeniach."

AXA Partners
Kim jest AXA Assistance?

Jesteśmy częścią AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych partnerów oferując im rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz bardzo rozbudowanej sieci profesjonalnych usługodawców zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.
 

Kariera u nas- kiedy praca naprawdę ma znaczenie

Kin jesteśmy i co oferujemy?

W naszej firmie stawiamy na otwartych i energicznych ludzi, dając w zamian możliwość rozwoju oraz zapewniając dobrą atmosferę pracy. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, który wspólnie może przenosić góry! To dzięki naszym wyjątkowym pracownikom mamy możliwość wspierać naszych klientów, w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach. Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Życie sprawia niespodzianki, my piszemy szczęśliwe zakończenia.

Chcesz dołączyć do naszej sieci?

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy w ramach sieci usługodawców assistance prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza.

Clicket.pl i AXA Assistance promują kampanię "Partnerstwo i Zatrudnienie"
Startup Clicket.pl - jeden z Partnerów kampanii społecznej "Partnerstwo i Zatrudnienie", we współpracy z AXA Assistance promują kampanię organizowaną przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą
Więcej informacji
AXA i eSky z nową kampanią reklamową
AXA razem z Partnerem biznesowym eSky - jednym z wiodących graczy w branży wyszukiwania i zakupu biletów lotniczych on-line- prowadzi kampanię reklamową dotyczącą ubezpieczenia podróżnego AXA.
Więcej informacji
Dynamiczny rozwój AXA Partners w Polsce i regionie CEE
AXA Partners jest marką silnie zakorzenioną na polskim rynku, na którym istnieje już od ponad 25 lat. Jesteśmy niezależną spółką, od wielu lat funkcjonującą odrębnie od pozostałych spółek grupy AXA, których większość została sprzedana grupie finansowej UNIQA.
 
Więcej informacji