NASZA HISTORIA

Poznaj nas i wartości AXA

AXA Partners
Kim jest AXA Partners?

Jesteśmy częścią AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych partnerów oferując im rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz bardzo rozbudowanej sieci profesjonalnych usługodawców zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.
 

Kariera u nas- kiedy praca naprawdę ma znaczenie

Kim jesteśmy i co oferujemy?

W naszej firmie stawiamy na otwartych i energicznych ludzi, dając w zamian możliwość rozwoju oraz zapewniając dobrą atmosferę pracy. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, który wspólnie może przenosić góry! To dzięki naszym wyjątkowym pracownikom mamy możliwość wspierać naszych klientów, w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach. Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Życie sprawia niespodzianki, my piszemy szczęśliwe zakończenia.

Chcesz dołączyć do naszej sieci?

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy w ramach sieci usługodawców assistance prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza.

AXA Partners i eSky z kampanią digitalową na Polskę i Rumunię
W nowej międzynarodowej kampanii AXA Partners i Grupa eSky pokazują, dlaczego odwołanie podróży nie musi się wiązać z utratą pieniędzy
 
Więcej informacji
AXA Partners na II Gali Waszej Turystyki
Reprezentacja AXA Partners była obecna na II Gali Waszej Turystyki, na której wyróżniono 100 najbardziej wpływowych osób w branży turystycznej.
 
Więcej informacji
Klienci doceniają AXA Partners
W rankingu ubezpieczeń turystycznych i podróżnych Rankomat.pl zostaliśmy wybrani ubezpieczycielem numer 1.
Więcej informacji