NASZA HISTORIA

"Rozwiązujemy ludzkie problemy, spiesząc z pomocą w nagłych zdarzeniach."

AXA Partners
Kim jest AXA Assistance?

Jesteśmy częścią AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych partnerów oferując im rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz bardzo rozbudowanej sieci profesjonalnych usługodawców zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.
 

Kariera u nas- kiedy praca naprawdę ma znaczenie

Kin jesteśmy i co oferujemy?

W naszej firmie stawiamy na otwartych i energicznych ludzi, dając w zamian możliwość rozwoju oraz zapewniając dobrą atmosferę pracy. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, który wspólnie może przenosić góry! To dzięki naszym wyjątkowym pracownikom mamy możliwość wspierać naszych klientów, w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach. Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Życie sprawia niespodzianki, my piszemy szczęśliwe zakończenia.

Chcesz dołączyć do naszej sieci?

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy w ramach sieci usługodawców assistance prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza.

Podróże tylko w pakiecie z ubezpieczeniem AXA Partners
W związku z rozpoczęciem sezonu letniego przypominamy dlaczego należy pamiętać o ubezpieczeniu turystycznym przed wyjazdem na urlop.
 
Więcej informacji
Współpraca z Workport - ubezpieczenia dla cudzoziemców
WorkPort jest portalem dedykowanym imigrantom zarobkowym. Aplikacja stworzona została specjalnie dla osób przybywających do Polski w celach zarobkowych. Od niedawna dostępna jest również dla rezydentów, którzy zamieszkują terytorium RP. 
Więcej informacji
AXA Partners stawia innowacje w centrum strategii
AXA Partners to spółka, która znacząco rozwija swoją działalność w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozmowa z Jefem Van In, CEO w AXA Partners i AXA Next, Group Chief Innovation Officer w AXA Next.
Więcej informacji