NASZA HISTORIA

"Rozwiązujemy ludzkie problemy, spiesząc z pomocą w nagłych zdarzeniach."

AXA Partners
Kim jest AXA Assistance?

Jesteśmy częścią AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych partnerów oferując im rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz bardzo rozbudowanej sieci profesjonalnych usługodawców zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.
 

Kariera u nas- kiedy praca naprawdę ma znaczenie

Kin jesteśmy i co oferujemy?

W naszej firmie stawiamy na otwartych i energicznych ludzi, dając w zamian możliwość rozwoju oraz zapewniając dobrą atmosferę pracy. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, który wspólnie może przenosić góry! To dzięki naszym wyjątkowym pracownikom mamy możliwość wspierać naszych klientów, w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach. Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Życie sprawia niespodzianki, my piszemy szczęśliwe zakończenia.

Chcesz dołączyć do naszej sieci?

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy w ramach sieci usługodawców assistance prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza.

Klienci doceniają AXA Partners
W rankingu ubezpieczeń turystycznych i podróżnych Rankomat.pl zostaliśmy wybrani ubezpieczycielem numer 1.
Więcej informacji
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji
Ubezpieczenie Rezygnacji z Podróży to oferta AXA Partners stanowiąca zabezpieczenie finansowe na wypadek wydarzeń, gdy z przyczyn losowych nie będzie można wybrać się na zaplanowany wyjazd.
Więcej informacji
Elektroniczna Karta Podróżnika
Cyfryzacja zmienia naszą codzienność a nasze życie dzięki niej staje się łatwiejsze. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, każdy kto kupi ubezpieczenie turystyczne Daleko od Domu ma możliwość pobrania Elektronicznej Karty Podróżnika.
Więcej informacji