NASZA HISTORIA

"Rozwiązujemy ludzkie problemy, spiesząc z pomocą w nagłych zdarzeniach."

AXA Partners
Kim jest AXA Assistance?

Jesteśmy częścią AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych partnerów oferując im rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz bardzo rozbudowanej sieci profesjonalnych usługodawców zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.
 

Kariera u nas- kiedy praca naprawdę ma znaczenie

Kin jesteśmy i co oferujemy?

W naszej firmie stawiamy na otwartych i energicznych ludzi, dając w zamian możliwość rozwoju oraz zapewniając dobrą atmosferę pracy. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, który wspólnie może przenosić góry! To dzięki naszym wyjątkowym pracownikom mamy możliwość wspierać naszych klientów, w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach. Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Życie sprawia niespodzianki, my piszemy szczęśliwe zakończenia.

Chcesz dołączyć do naszej sieci?

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy w ramach sieci usługodawców assistance prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza.

AXA Partners rozwija się w Polsce
W czerwcu 2022 roku minie 28 lat, od kiedy AXA Partners pojawiła się w Polsce. To spółka z ponad 200-letnią tradycją, o stabilnej pozycji na całym świecie. I zamierza rozwijać się dalej, również na polskim rynku ubezpieczeniowym. 
Więcej informacji
Wesołych Świąt
Niech ten Świąteczny czas będzie pełen odpoczynku. 
Wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym życzmy  radosnej  wielkanocnej atmosfery, miłych spotkań z Najbliższymi i dobrych świątecznych chwil. 
Wesołych Świąt.
Więcej informacji
AXA Partners rozwija współpracę z porównywarkami
Bez względu na cel wyjazdu, jego formę czy też wybrany kierunek, klienci korzystający z porównywarki rankomat.pl, od teraz kupią tam już nie tylko ubezpieczenie turystyczne AXA Partners ale również mogą wybrać atrakcyjne pakiety wsparcia Moto Assistance, zapewniające kompleksową pomoc w razie niespodziewanych sytuacji na drodze.
 
Więcej informacji