NASZA HISTORIA

"Rozwiązujemy ludzkie problemy, spiesząc z pomocą w nagłych zdarzeniach."

AXA Partners
Kim jest AXA Assistance?

Jesteśmy częścią AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych partnerów oferując im rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz bardzo rozbudowanej sieci profesjonalnych usługodawców zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.
 

Kariera u nas- kiedy praca naprawdę ma znaczenie

Kin jesteśmy i co oferujemy?

W naszej firmie stawiamy na otwartych i energicznych ludzi, dając w zamian możliwość rozwoju oraz zapewniając dobrą atmosferę pracy. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, który wspólnie może przenosić góry! To dzięki naszym wyjątkowym pracownikom mamy możliwość wspierać naszych klientów, w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach. Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Życie sprawia niespodzianki, my piszemy szczęśliwe zakończenia.

Chcesz dołączyć do naszej sieci?

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy w ramach sieci usługodawców assistance prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza.

AXA Partners z ofertą ubezpieczenia turystycznego w porównywarce Punkta.pl.
Punkta.pl to porównywarka ubezpieczeń, która pozwala zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia OC i AC, wybrać najlepiej dopasowany pakiet medyczny, a także kupić polisę turystyczną lub ubezpieczyć nieruchomość.
 
Więcej informacji
Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners kupisz w Mubi.pl
Mubi.pl to przydatne i łatwe w obsłudze narzędzie, które pozwala samodzielnie w szybki i intuicyjny sposób wyliczyć składkę za ubezpieczenie i porównać dostępne oferty ubezpieczeń.
Więcej informacji
AXA Assistance i Clicket.pl dla "Partnerstwa i Zatrudnienia."
Startup Clicket.pl - jeden z Partnerów kampanii społecznej "Partnerstwo i Zatrudnienie", we współpracy z AXA Assistance promują kampanię organizowaną przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą
Więcej informacji