Kup ubezpieczenie turystyczne z „PayU | Płacę później”

19/12/2017 PayU | Płacę później to nowy sposób płatności pojawiający się coraz częściej w sklepach internetowych, gwarantujący szybką, prostą i bezpieczną płatność w ciągu 30 dni od dokonania zakupu. AXA Assistance również uruchomiła ten sposób płatności na swojej stronie https://www.axa-assistance.pl/ podczas zakupu ubezpieczenia turystycznego.

Co powinno zawierać dobre ubezpieczenie narciarskie

04/12/2017 Wielkimi krokami zbliża się sezon narciarski 2017/2018. Jak co roku, stoki zapełnią się narciarzami i snowboardzistami. Jeśli wierzyć prognozom, zwolennicy zimowych sportów wybiorą alpejskie kurorty równie często, co krajowe. 

Egzotyczne wakacje zimą – gdzie nie jechać

22/11/2017 Planując egzotyczne wakacje zimą sprawdź, których kierunków lepiej unikać.

Ochrona sprzętów od RTV EURO AGD we współpracy z AXA Partners

09/11/2017 AXA Assistance we współpracy z RTV Euro AGD wprowadzają na rynek nowe ubezpieczenie zapewniające ochronę sprzętu zakupionego w tej sieci sklepów.

Transporty medyczne z zagranicy

02/11/2017 Jak wynika z raportu AXA Assistance „Ubezpieczenia turystyczne Polaków”, sezon letni 2017 obfitował w skomplikowane przewozy medyczne, jak transport samolotem sanitarnym (air-ambulance). Do września 2017 roku zostało zorganizowanych 12 takich transportów, to dwa razy więcej w porównaniu do ubiegłego sezonu.

Azja zimą

26/10/2017 Przełom roku to idealny okres na wyjazd do Azji. Kiedy Europę ogarnia białe szaleństwo na stokach, południowo-wschodnia Azja rozkwita w pełnym słońcu. Ceny biletów lotniczych topnieją już jesienią, ale najbardziej kuszące wydaje się spędzenie sylwestrowej nocy na jednej z piaszczystych plaż.

Coraz więcej osób kupuje ubezpieczenie turystyczne

23/10/2017 Jak wynika z raportu AXA Assistance „Ubezpieczenia turystyczne Polaków”, z roku na rok rośnie w Polsce świadomość w temacie ubezpieczeń turystycznych, a tym samym coraz więcej osób kupuje polisy i z nich korzysta.

Pomoc na klik dla klientów EFL

16/10/2017 AXA Assistance wraz z EFL przygotowały aplikację mobilną EFL Assistance, która pozwala na szybkie wezwanie pomocy assistance w przypadku awarii lub uszkodzenia pojazdu.

Ubezpieczenia turystyczne Polaków

12/10/2017 Serdecznie zapraszamy do lektury raportu dotyczącego trendów w ubezpieczeniach turystycznych kupowanych przez Polaków w sezonie letnim 2017.

AXA #1 w rankingu Best Global Brand

26/09/2017 To już 9 raz z rzędu kiedy AXA zostaje uznana za najlepszą markę ubezpieczeniową na świecie.

Ubezpieczenie turystyczne to nie tylko nagła pomoc medyczna

13/09/2017 Wykupując ubezpieczenie turystyczne dostajemy w pakiecie wiele dodatkowych usług, z których istnienia często nie zdajemy sobie sprawy. Przeczytaj i dowiedz się, co to za usługi.

Jesienne city breaks

6/09/2017 Kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza, a większość z nas letnie wakacje ma już dawno za sobą, „city break” to idealne rozwiązanie na walkę z jesienną chandrą. Wraz z kończącym się sezonem maleje liczba turystów i spadają ceny noclegów, dlatego jesień to świetny moment na weekendowe wypady do europejskich stolic. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, w parze lub z całą rodziną, to najlepszy sposób na poznanie miasta w którym nigdy wcześniej nie byłeś lub powrót do miejsca, które kochasz.

Mam wykupione ubezpieczenie turystyczne – jak postępować w razie wypadku

23/08/2017 Przed wyjazdem na wymarzone wakacje kupujesz ubezpieczenie turystyczne. Podczas urlopu przydarza Ci się sytuacja, w której potrzebujesz pomocy. Jak zachować się w razie nieprzewidzianego zdarzenia? Mamy dla Ciebie kilka rad, aby sprawnie i skutecznie skorzystać z polisy.

Jak zaplanować wakacje z dzieckiem?

16/08/2017 Wakacje to czas relaksu, na który bardzo długo czekaliśmy. O czym powinniśmy pamiętać, żeby wypoczynek z dziećmi był udany dla wszystkich? Co zrobić, żeby przywieźć z nich same dobre wspomnienia?

Vivus ubezpieczy klientów w sieci

01/08/2017 1 sierpnia 2017 r. Vivus.pl wystartował z pilotażową kampanią, łączącą szybkie pożyczki oraz ubezpieczenie od ryzyk internetowych od AXA Assistance. Projekt ten początkowo obejmie 65 000 klientów, którym do pożyczek zostanie zaproponowane darmowe ubezpieczenie. To pierwsza taka inicjatywa pośród firm pożyczkowych.

Ubezpieczenie turystyczne w cenie wycieczki - wszystko, co powinieneś wiedzieć

26/07/2017 Wszyscy organizatorzy wycieczek turystycznych, tak zwani touroperatorzy, są zobowiązani do sprzedawania swoich usług turystycznych wraz z ubezpieczeniem od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków. Jeśli planujesz tego typu wyjazd, może Ci się wydawać, że problem ubezpieczenia masz z głowy. Nic bardziej mylnego. Dlaczego? Przeczytaj.  

Gdzie wyjechać na wakacje w sierpniu i nie przepłacać

14/07/2017 Wakacje w pełni, Ty wciąż nie masz planów wyjazdowych, a oferty Last Minute wcale nie kuszą niskimi cenami? Mamy dla Ciebie przegląd tanich, ale ciekawych kierunków na sierpniowe wakacje z dobrą pogodą.

Tylko jeden BLIK do bezpiecznych wakacji

10/07/2017 Już od 10 lipca 2017 r. za ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance będzie można zapłacić szybko i wygodnie za pomocą BLIKa. Program został przygotowany dzięki współpracy AXA Assistance oraz Polskiego Standardu Płatności, twórcy oraz operatora BLIKa. Głównym kanałem komunikacji będą Internet oraz media społecznościowe.

Dlaczego przed wyjazdem na urlop warto wykupić ubezpieczenie turystyczne

07/07/2017 Czy wiesz, że aż 60% Polaków nie wykupuje ubezpieczenia turystycznego przed wyjazdem na wakacje? Ciężko w to uwierzyć, gdyż brak odpowiedniego zabezpieczenia może kosztować turystę nawet kilkaset tysięcy złotych. Przypominamy, dlaczego zakup ubezpieczenia na wyjazd jest równie ważny, co sam urlop!  

Bezpieczni w domu i w sieci - oferta AXA Assistance dla klientów Media Expert

04/07/2017AXA Assistance we współpracy z Media Expert stworzyły dwa innowacyjne produkty: „Bezpieczny dom” oraz „Bezpieczny Internet”, zapewniające wsparcie w trudnych sytuacjach jakie mogą mieć miejsce w naszym najbliższym otoczeniu. Pakiety dedykowane są wszystkim tym, którzy cenią poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w przypadku gdy wydarzy się coś nieprzewidzianego mogą liczyć na szybką i fachową pomoc w rozwiązaniu zaistniałego problemu.

EKUZ a ubezpieczenie turystyczne

23/06/2017 W czołówce najpopularniejszych kierunków turystycznych Polaków na 2017 rok znalazły się między innymi Hiszpania, Grecja i Bułgaria, czyli kraje Unii Europejskiej. Większość z nas wyjeżdżając w tym sezonie na wakacje może mieć więc poczucie, że wyrabiając kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) ma zapewnioną należytą ochronę. Czy na pewno tak jest?

Gdzie Polacy pojadą na wakacje w 2017 roku? Znamy najbardziej popularne kierunki wybierane przez polskich turystów

12/06/2017 Z roku na rok rośnie liczba Polaków wyjeżdżających na zagraniczne wyjazdy. Wykupujemy wycieczki w biurach podróży, ale równie często organizujemy je sami. Oto lista 5 najpopularniejszych kierunków na tegoroczne wakacje wg portalu Wakacje.pl:

Klientce na Madagaskarze groziła śmierć. Otrzymała niezbędną pomoc dzięki ubezpieczeniu turystycznemu od AXA Assistance

06/06/2017 Nasza klientka przeżyła tydzień grozy – autokar, którym podróżowała, rozbił się w odległych rejonach Madagaskaru. Następstwa tego wypadku były tak dramatyczne, że na miejsce zdarzenia wysłaliśmy współpracującego z nami lekarza, bez pomocy którego, wszystko mogło skończyć się tragicznie. Ale nie byłoby to możliwe gdyby nie miała wykupionego ubezpieczenia turystycznego AXA Assistance z nielimitowanymi kosztami leczenia.

Dekalog turysty

25/04/2017 Wraz ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym pamiętaj o kilku żelaznych zasadach, których przestrzeganie pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas wymarzonego urlopu.

5 sprawdzonych kierunków na wakacje w 2017 roku

19/04/2017 Poszalej na skuterze wodnym w Dubrowniku lub odkryj prehistoryczne obiekty w Hiszpanii. Jeśli nie wiesz, gdzie wybrać się na wymarzony urlop, skorzystaj z naszych porad. Mamy coś dla miłośników kultury, rozrywki i piwa.

Ubezpieczenie opon w sieci serwisów Premio Opony - Autoserwis

Sieć Premio oferuje swoim klientom bezpłatne ubezpieczenie opon od AXA Assistance do kompletu nowego ogumienia.

Nowoczesna ochrona od zagrożeń internetowych w ofercie Raiffeisen Polbank

AXA Assistance i Raiffeisen Polbank łączą siły, czego efektem jest nowy produkt CYBER Pomoc - ubezpieczenie od zagrożeń internetowych, dedykowane indywidualnym klientom Banku.

Ustawa o pozasądowym rozstrzyganiu sporów konsumenckich

Z dniem 10 stycznia 2017 r. wchodzi w życie Ustawa z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozstrzyganiu sporów konsumenckich, na mocy której podmiotem uprawnionym do prowadzenia postępowania w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich związanych z umową ubezpieczenia jest Rzecznik Finansowy.

Niezawodna pomoc w walce z mrozami

W związku ze znacznym obniżeniem temperatur w ciągu ostatnich dni uruchomiliśmy procedury awaryjne, mające na celu utrzymanie terminowej realizacji zleceń.

Kto jak nie AXA Assistance?

Ubezpieczenie turystyczne z nielimitowanymi kosztami leczenia

Nowe usługi, nowe przychody, czyli AXA Assistance na konferencji PIKE

W dniach 24-26 października odbyła się 43. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2016 podczas której nie mogło zabraknąć również AXA Assistance.

Zmiana adresu siedziby

Pragniemy poinformować, że w związku z rozwojem i wzrostem firmy od dnia 24 października 2016 r. adres siedziby AXA Assistance ulegnie zmianie.

AXA utrzymuje swoją pozycję # 1 Global Insurance Brand

W 2016 r. marka AXA ósmy raz z rzędu została uznana za najlepszą markę ubezpieczeniową świata w rankingu Best Global Brands.

Ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance na portalu Wakacje.pl

AXA Assistance nawiązała współpracę z Wakacje.pl, której wynikiem jest ubezpieczenie turystyczne z bogatym pakietem assistance, gwarantujące klientom portalu profesjonalną i niezawodną pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach, w każdym zakątku świata. Ubezpieczenie dostępne jest od  9 sierpnia 2016.

Ochrona wozów transmisyjnych Polsatu podczas EURO 2016 od AXA Assistance

W związku ze świętem piłkarskim jakim jest EURO 2016 i obecnością wozów transmisyjnych Polsatu emitujących to wydarzenie, przygotowaliśmy specjalne rozwiązanie zapewniające pojazdom Polsatu 100% mobilności.

AXA Assistance Partnerem spektaklu POZORY MYLĄ

Najnowsza produkcja Agencji Certus, której Premiera Galowa odbędzie się w dniu 11.04.2016 r. w Warszawskim Teatrze Kamienica.

Chcemy trafić do ścisłej czołówki

Rozmowa z Janem Čupą, prezesem AXA Assistance. Gazeta Ubezpieczeniowa nr 03 (875) 19-25 stycznia 2016.

Nowa procedura reklamacyjna

W związku z wejściem w życie z dniem 11.10.2015 r. Ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym, Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce informuje, że z dniem 11.10.2015 r. proces obsługi reklamacji będzie przebiegał zgodnie z niżej przedstawionymi zasadami:

Kupuj bezpiecznie na raty z AXA Assistance w RTV EURO AGD

W trosce o komfort klientów sieć RTV Euro AGD przy współpracy z AXA Assistance opracowały nowe ubezpieczenie spłaty kredytu „Raty pod ochroną”, które znacznie wyprzedza obecne standardy rynkowe. Jego unikalność polega na rozszerzeniu zakresu ubezpieczenia o usługi assistance, objęcie ochroną członków rodziny ubezpieczonego oraz zmianę sposobu wypłaty odszkodowania.

AXA Assistance w programie Paszport Korzyści

Innowacyjna oferta ubezpieczeniowa dla największej polskiej grupy medialno-telekomunikacyjnejPaszport Korzyści to wyjątkowy program lojalnościowy, który został stworzony z myślą o Klientach Plusa, Cyfrowego Polsatu oraz Plus Banku oraz ich bliskich. W ramach programu Inter Partner Assistance działając pod marką AXA Assistance, zaoferuje klientom grupy zniżki na usługi medyczne w dedykowanej sieci placówek na terenie całego kraju oraz wysoki rabat na ubezpieczenie turystyczne „Daleko od Domu”.

Ubezpieczenie podróżne AXA Assistance dla Klientów EmpikTravel

AXA Assistance oraz E-Commerce Services nawiązały współpracę, dzięki której osoby korzystające z portalu turystycznego EmpikTravel.pl mają możliwość zakupu ubezpieczenia podróżnego „Daleko od Domu” w atrakcyjnej cenie, szybko i bez zbędnych formalności.