Gdzie Polacy pojadą na wakacje w 2017 roku? Znamy najbardziej popularne kierunki wybierane przez polskich turystów

Z roku na rok rośnie liczba Polaków wyjeżdżających na zagraniczne wyjazdy. Wykupujemy wycieczki w biurach podróży, ale równie często organizujemy je sami. Oto lista 5 najpopularniejszych kierunków na tegoroczne wakacje wg portalu Wakacje.pl:

Klientce na Madagaskarze groziła śmierć. Otrzymała niezbędną pomoc dzięki ubezpieczeniu turystycznemu od AXA Assistance

Nasza klientka przeżyła tydzień grozy – autokar, którym podróżowała, rozbił się w odległych rejonach Madagaskaru. Następstwa tego wypadku były tak dramatyczne, że na miejsce zdarzenia wysłaliśmy współpracującego z nami lekarza, bez pomocy którego, wszystko mogło skończyć się tragicznie. Ale nie byłoby to możliwe gdyby nie miała wykupionego ubezpieczenia turystycznego AXA Assistance z nielimitowanymi kosztami leczenia.

Dekalog turysty

Wraz ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym pamiętaj o kilku żelaznych zasadach, których przestrzeganie pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas wymarzonego urlopu.

5 sprawdzonych kierunków na wakacje w 2017 roku

Poszalej na skuterze wodnym w Dubrowniku lub odkryj prehistoryczne obiekty w Hiszpanii. Jeśli nie wiesz, gdzie wybrać się na wymarzony urlop, skorzystaj z naszych porad. Mamy coś dla miłośników kultury, rozrywki i piwa.

Ubezpieczenie opon w sieci serwisów Premio Opony - Autoserwis

Sieć Premio oferuje swoim klientom bezpłatne ubezpieczenie opon od AXA Assistance do kompletu nowego ogumienia.

Nowoczesna ochrona od zagrożeń internetowych w ofercie Raiffeisen Polbank

AXA Assistance i Raiffeisen Polbank łączą siły, czego efektem jest nowy produkt CYBER Pomoc - ubezpieczenie od zagrożeń internetowych, dedykowane indywidualnym klientom Banku.

Ustawa o pozasądowym rozstrzyganiu sporów konsumenckich

Z dniem 10 stycznia 2017 r. wchodzi w życie Ustawa z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozstrzyganiu sporów konsumenckich, na mocy której podmiotem uprawnionym do prowadzenia postępowania w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich związanych z umową ubezpieczenia jest Rzecznik Finansowy.

Niezawodna pomoc w walce z mrozami

W związku ze znacznym obniżeniem temperatur w ciągu ostatnich dni uruchomiliśmy procedury awaryjne, mające na celu utrzymanie terminowej realizacji zleceń.

Kto jak nie AXA Assistance?

Ubezpieczenie turystyczne z nielimitowanymi kosztami leczenia.

Nowe usługi, nowe przychody, czyli AXA Assistance na konferencji PIKE

W dniach 24-26 października odbyła się 43. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2016 podczas której nie mogło zabraknąć również AXA Assistance.

Zmiana adresu siedziby

Pragniemy poinformować, że w związku z rozwojem i wzrostem firmy od dnia 24 października 2016 r. adres siedziby AXA Assistance ulegnie zmianie.

AXA utrzymuje swoją pozycję # 1 Global Insurance Brand

W 2016 r. marka AXA ósmy raz z rzędu została uznana za najlepszą markę ubezpieczeniową świata w rankingu Best Global Brands.

Ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance na portalu Wakacje.pl

AXA Assistance nawiązała współpracę z Wakacje.pl, której wynikiem jest ubezpieczenie turystyczne z bogatym pakietem assistance, gwarantujące klientom portalu profesjonalną i niezawodną pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach, w każdym zakątku świata. Ubezpieczenie dostępne jest od  9 sierpnia 2016.

Ochrona wozów transmisyjnych Polsatu podczas EURO 2016 od AXA Assistance

W związku ze świętem piłkarskim jakim jest EURO 2016 i obecnością wozów transmisyjnych Polsatu emitujących to wydarzenie, przygotowaliśmy specjalne rozwiązanie zapewniające pojazdom Polsatu 100% mobilności.

AXA Assistance Partnerem spektaklu POZORY MYLĄ

Najnowsza produkcja Agencji Certus, której Premiera Galowa odbędzie się w dniu 11.04.2016 r. w Warszawskim Teatrze Kamienica.

Chcemy trafić do ścisłej czołówki

Rozmowa z Janem Čupą, prezesem AXA Assistance. Gazeta Ubezpieczeniowa nr 03 (875) 19-25 stycznia 2016.

Nowa procedura reklamacyjna

W związku z wejściem w życie z dniem 11.10.2015 r. Ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym, Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce informuje, że z dniem 11.10.2015 r. proces obsługi reklamacji będzie przebiegał zgodnie z niżej przedstawionymi zasadami:

Bezpieczne zakupy na raty z AXA Assistance w RTV EURO AGD

W trosce o komfort klientów sieć RTV Euro AGD przy współpracy z AXA Assistance opracowały nowe ubezpieczenie spłaty kredytu „Raty pod ochroną”, które znacznie wyprzedza obecne standardy rynkowe. Jego unikalność polega na rozszerzeniu zakresu ubezpieczenia o usługi assistance, objęcie ochroną członków rodziny ubezpieczonego oraz zmianę sposobu wypłaty odszkodowania.

Ubezpieczenie podróżne AXA Assistance dla Klientów EmpikTravel

AXA Assistance oraz E-Commerce Services nawiązały współpracę, dzięki której osoby korzystające z portalu turystycznego EmpikTravel.pl mają możliwość zakupu ubezpieczenia podróżnego „Daleko od Domu” w atrakcyjnej cenie, szybko i bez zbędnych formalności.

AXA Assistance w programie Paszport Korzyści

Innowacyjna oferta ubezpieczeniowa dla największej polskiej grupy medialno-telekomunikacyjnejPaszport Korzyści to wyjątkowy program lojalnościowy, który został stworzony z myślą o Klientach Plusa, Cyfrowego Polsatu oraz Plus Banku oraz ich bliskich. W ramach programu Inter Partner Assistance działając pod marką AXA Assistance, zaoferuje klientom grupy zniżki na usługi medyczne w dedykowanej sieci placówek na terenie całego kraju oraz wysoki rabat na ubezpieczenie turystyczne „Daleko od Domu”.