Uraz na wakacjach może kosztować ponad 700 tys. zł

Wyjazd na wakacje bez ubezpieczenia może być bardzo kosztowny. Wydatki na opiekę lekarską za granicą w skrajnych przypadkach mogą przekroczyć kwotę 700 tys. zł. Sprawy tego typu nie należą do rzadkości. Z danych AXA Partners wynika, że co roku dochodzi do przeszło 900 zdarzeń wymagających specjalistycznego leczenia poszkodowanych czy transportu medycznego przy użyciu samolotów, helikopterów lub karetek pogotowia, zarówno na terenie danego kraju, jak i w wymiarze międzynarodowym.

Co trzeci Polak niezadowolony z publicznej służby zdrowia. Dwie trzecie szuka pomocy w placówkach prywatnych.

30/05/2019 Blisko jedna trzecia Polaków (29,2%) źle lub bardzo źle ocenia publiczną służbę zdrowia. Na negatywną opinię wpływ mają przede wszystkim długi czas oczekiwania na wizytę oraz tłok i kolejki w placówkach – wynika z ogólnopolskiego badania zrealizowanego przez SW Research na zlecenie AXA Partners. W związku z tą sytuacją Polacy szukają już od wielu lat pomocy lekarskiej w placówkach niepublicznych. Aktualnie z prywatnych gabinetów korzysta już dwie trzecie ankietowanych (66,8%), a przeszło 4 na 10 posiada prywatne ubezpieczenie zdrowotne.   

AXA Partners z kampanią reklamową na majówkę

16/04/2019 AXA Partners rozpoczęła kampanię reklamową połączoną z promocją produktową. Działania prowadzone są pod hasłem „100% majówki, 30% tańsze ubezpieczenie podróżne”. Kreacje ukarzą się na nośnikach OOH – na ekranach infoscreen oraz ramka w wagonach warszawskiego Metra. Działania będą prowadzone do końca kwietnia oraz w wakacje.

Insurtech w AXA Partners

04/04/2019 AXA Partners wraz z akceleratorem Accelpoint rozpoczynają rekrutację startupów do projektu rozwojowo-grantowego AccelUp. Spotkanie dla firmy z sektora insurtech zainteresowanych udziałem w projekcie odbędzie się 15 kwietnia br. w Warszawie.

Kredytowy święty spokój - co drugi Polak gotowy na ubezpieczenie spłaty kredytu

01/04/2019 Ponad połowa Polaków (55,4%) deklaruje gotowość do ubezpieczenia spłaty kredytu na wypadek zdarzeń losowych, wynika z badania przeprowadzonego przez AXA Partners we współpracy z SW Research Agencją Badań Rynku i Opinii. To bardzo dobra informacja, biorąc pod uwagę, że zadłużamy się coraz chętniej. Wciąż jednak pozostaje spora grupa osób (19,7%) sceptycznych wobec ubezpieczeń spłaty zobowiązań finansowych. W ocenie ekspertów AXA Partners odsetek ten powinien jednak systematycznie spadać.

AXA Partners rekrutuje ubezpieczeniowe startupy

11/03/2019 AXA Partners wraz z akceleratorem Accelpoint rozpoczynają rekrutację startupów z sektora insuretech. Uczestnicy projektu o nazwie AccelUp otrzymają wsparcie finansowe oraz mentoring ekspertów branżowych. Rekrutacja prowadzona jest na stronie www.accelpoint.pl i potrwa do 19 kwietnia br.  

E-sprzedaż wspiera wzrost rynku usług assistance

11/02/2019Wartość polskiego rynku assistance - czyli dobrowolnych ubezpieczeń zapewniających pomoc serwisową, medyczną, podróżną czy prawną - może przekroczyć 500 mln EUR. Dynamikę wzrostu sektora napędza rozwój dystrybucji cyfrowej, która w naszym kraju rosie w tempie 30% r/r. W nadchodzących miesiącach kanały online będą stanowiły kluczowy obszar kreowania przewag konkurencyjnych - oceniają eksperci AXA Partners.

Co drugi Polak uważa, że urządzenia elektroniczne psują się tuż po zakończeniu gwarancji

20/12/2018 Elektronika to jeden z najpopularniejszych pomysłów na świąteczny prezent. Tymczasem wg badania zleconego przez AXA Partners, blisko 75% Polaków uważa, że sprzęt komputerowy, AGD i RTV jest bardziej awaryjny niż 10 lat temu, a przeszło co drugi z nas (51,9%) twierdzi, że urządzenia psują się już w pierwszym roku po zakończeniu gwarancji. Czy jesteśmy skazani na częste wydatki związane z naprawą sprzętów elektronicznych lub ich wymianą? Niekoniecznie - podpowiadają eksperci AXA Partners. 

Wyjazd w delegację może być kosztowny… dla pracownika

29/11/2018 Według szacunków Ministerstwa Sportu i Turystyki Polacy odbywają co roku ok. 1 mln zagranicznych wyjazdów służbowych. Tymczasem blisko co czwarty oddelegowany (23%) może być pozbawiony dodatkowego ubezpieczenia podróżnego. W przypadku nagłego zachorowania lub wypadku naraża to ich na znaczne wydatki na niezbędne leczenie – oceniają eksperci AXA Partners. 

Co drugi kierowca nowego auta w Polsce może stracić 24,4 tys. zł

11/06/2018 Samochodowy rynek pierwotny w Polsce rozwija się w szybkim tempie. W pierwszej połowie 2018 r. liczba zarejestrowanych aut osobowych wyniosła aż 237,3 tys. egzemplarzy (wzrost o 10,1% r/r). Niestety z uwagi na brak ubezpieczeń GAP (Guaranteed Asset Protecition) co drugi polski kierowca musi liczyć się z możliwością straty średnio 24,4 tys. zł na każdym nowo kupionym pojeździe – wynika z analizy AXA Partners.    

Już po raz dziesiąty AXA została uznana za globalną markę numer jeden wśród firm ubezpieczeniowych

W obecnym zestawieniu najlepszych światowych marek Interbrand AXA po raz dziesiąty z kolei stała się najlepszą marką w branży ubezpieczeń. Wartość marki AXA oceniana jest na 41,5 miliardów złotych polskich. Dodatkowo grupa AXA poinformowała, że zawarła umowę partnerską z klubem piłkarskim  Liverpool FC.  

Wakacje we wrześniu – pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym

09/08/2018 Jak wynika z danych biur podróży, Polacy coraz chętniej wybierają się na urlop we wrześniu. Przeczekanie z wyjazdem do zakończenia wakacji jest mądrym posunięciem, gdyż we wrześniu możemy cieszyć się niższymi cenami, mniejszymi tłumami i łagodniejszą pogodą.

Mam wykupione ubezpieczenie turystyczne – jak postępować w razie wypadku

02/08/2018 Przed wyjazdem na wymarzone wakacje kupujesz ubezpieczenie turystyczne. Podczas urlopu przydarza Ci się sytuacja, w której potrzebujesz pomocy. Jak zachować się w razie nieprzewidzianego zdarzenia? Mamy dla Ciebie kilka rad, aby sprawnie i skutecznie skorzystać z polisy.

Ubezpieczenie turystyczne na Wakacje

30/07/2018 W związku z trwającym sezonem wakacyjnym przypominamy jak bez wychodzenia z domu, nawet w ostatniej chwili przed wyjazdem, szybko i bezpiecznie kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje.

Tomáš Mrnka przejmuje stanowisko Country Manager Poland

03/07/2018 Z dniem 1 lipca 2018 r. kierownictwo organizacyjne polskiego oddziału AXA Partners w pełnym zakresie obejmie Tomáš Mrnka - obecny Dyrektor Handlowy AXA Partners Polska.

Assistance - nowe otwarcie

02/07/2018 Nie jest naszym celem, by podążać za rynkiem. Jako AXA Partners przez ostatnie kilka lat pokazaliśmy jak z dostawcy usług pomocy drogowej można stać się poważnym graczem w ubezpieczeniach majątkowych. Mamy swoją ścieżkę obraną i jasno zdefiniowaną, a co za tym idzie nie oglądamy się za siebie. Chcemy oferować naszym Partnerom wyłącznie usługi, które pomogą im w rozwoju sprzedaży ich własnych produktów, a zarazem będą stanowiły realną wartość dla klienta końcowego.- Michał Bereda, Menedżer Działu Obsługi Kluczowych Klientów AXA Partners CEE

Karta Podróżnika od AXA Partners – bo liczy się wygoda

29/06/2018 Bilet na pociąg – w telefonie. Karta rabatowa do sklepu – w telefonie. Wejściówka do kina – w telefonie. Nasi klienci coraz rzadziej korzystają z wydruków, nie lubią kolekcjonować papierów i pamiętać o tym, żeby mieć je na okrągło przy sobie. A telefon jest zawsze pod ręką.

Na wyciągnięcie ręki

26/06/2018 Ubezpieczyciele widzą klienta tylko w momencie szkody. Co za tym idzie – większość swoich klientów nie widzą wcale. Rzadko udaje im się też do klientów zwrócić inaczej niż jedynie poprzez wysłanie oferty odnowieniowej. Jak w takiej sytuacji możemy mówić o pracy nad customer experience? - Łukasz Hajkowski, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej, AXA Partners

Doświadczenie, które procentuje

22/06/2018 Jako grupa jesteśmy aktywni w branży turystycznej od ponad 60 lat. Od początku naszą przewagą była sieć obejmująca cały świat – niezależnie od kraju zdarzenia, byliśmy w stanie skontaktować się z naszym centrum alarmowym i skorzystać z sieci placówek medycznych w każdym zakątku globu. - Tomáš Mrnka, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży, AXA Partners CEE

Kup ubezpieczenie turystyczne dziś, zapłać w ciągu 30 dni - odroczona płatność PayU

13/06/2018 Odroczona płatność PayU (PayU | Płacę później) to nowy sposób płatności pojawiający się coraz częściej w sklepach internetowych, gwarantujący szybką, prostą i bezpieczną płatność w ciągu 30 dni od dokonania zakupu. AXA Assistance również uruchomiła ten sposób płatności na swojej stronie https://www.axa-assistance.pl/ podczas zakupu ubezpieczenia turystycznego.

Gdzie Polacy polecą na urlop? Najpopularniejsze wakacyjne kierunki 2018 – klasyki i nowości

05/06/2018 Wakacje za pasem! Za chwilę wyciągniemy z szaf przykurzone walizki i zaczniemy odliczanie do wymarzonego urlopu. Polacy coraz częściej wybierają kierunek wakacji już w styczniu, kiedy rusza oferta First Minute. Dlatego już dziś możemy Wam zdradzić, gdzie większość z nas uda się na urlop.

Assistance przyszłością ubezpieczeń

22/05/2018 Jako AXA Partners od pewnego czasu myślimy więcej o kliencie końcowym, dbamy o tzw. customer experience. Tworząc produkty bardziej bierzemy pod uwagę preferencje potencjalnego Kowalskiego - co będzie dla niego ważne, jak odpowiednio skonstruować produkt. Rozmawiając z nim staramy się w większym stopniu być jego doradcą. Wychodzimy do niego z pozycji eksperta, nie tylko firmy, która chce na nim zarobić.- Jan Cupa, CEO Central & Eastern Europe w AXA Partners

Karta EKUZ a ubezpieczenie turystyczne

07/06/2018 W czołówce najpopularniejszych kierunków turystycznych Polaków na 2018 rok znalazły się między innymi Hiszpania, Grecja i Chorwacja, czyli kraje Unii Europejskiej. Większość z nas wyjeżdżając w tym sezonie na wakacje może mieć więc poczucie, że wyrabiając kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) ma zapewnioną należytą ochronę. Czy na pewno tak jest?

Ubezpieczenie turystyczne w cenie wycieczki - wszystko, co powinieneś wiedzieć

14/05/2018 Wszyscy organizatorzy wycieczek turystycznych, tak zwani touroperatorzy, są zobowiązani do sprzedawania swoich usług turystycznych wraz z ubezpieczeniem od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków. Jeśli planujesz tego typu wyjazd, może Ci się wydawać, że problem ubezpieczenia masz z głowy. Nic bardziej mylnego. Dlaczego? Przeczytaj.  

Dlaczego zakup ubezpieczenia podróżnego się opłaca. Cena polisy i przykładowe koszty leczenia

25/04/2018 Nikt z nas wyjeżdżając na zagraniczne wakacje nie powinien mieć wątpliwości, że wykupienie ubezpieczenia podróżnego się po prostu opłaca. Jedyne pytanie, które możemy sobie zadawać to to, jak bardzo jest to dla nas korzystne.

Ubezpieczenie turystyczne last minute na Majówkę

13/04/2018 Odliczasz dni do Majówki? Przed wyjazdem za granicę pomyśl o bezpieczeństwie i kup dobre ubezpieczenie turystyczne dla siebie i swoich najbliższych!

Majówka pod palmami – znamy najpopularniejsze zagraniczne kierunki na długi majowy weekend

08/04/2018 Wyjątkowo korzystny układ kalendarza sprawia, że wiele osób planuje Majówkę poza granicami naszego kraju. Wystarczą bowiem 3 dni urlopu, aby mieć aż 9 dni wakacji. To wystarczająco dużo, by pomyśleć o dalszej wyprawie.

Ubezpieczenie turystyczne na Majówkę

03/04/2018 Tegoroczny długi weekend majowy zapowiada się niezwykle korzystnie! Pierwszy wolny dzień wypada we wtorek, a 3 maja w czwartek - wystarczy więc zapewnić sobie 3 dni urlopu, aby móc cieszyć się 9-dniowym odpoczynkiem.

Sprawdź, co pokrywa Twoje ubezpieczenie turystyczne

06/02/2018 Sezon narciarski w pełni i coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie go poza granicami kraju. Coraz więcej z nas wybiera również w tym okresie egzotyczne wakacje w Azji Południowo-Wschodniej. Niezależnie od kierunku i formy wypoczynku, pamiętaj o wykupieniu na wyjazd ubezpieczenia turystycznego.

AXA Partners dla Vectry, czyli COŚ się święci

30/01/2018 Gdy zatrzasnął się zamek w drzwiach wejściowych, a ulubiony serial zaraz się zaczyna... Gdy doktor Google nie wystarcza i potrzebna pomoc lekarza z prawdziwego zdarzenia... Gdy szanse na zostanie królem internetu spadają do zera, bo kontrolę nad komputerem przejęło złośliwe oprogramowanie... W tych sytuacjach, a także w wielu innych klienci Vectry mogą liczyć na pomoc dostarczoną AXA Partners w startujących ofertach. Propozycja jest dużą nowością na rynku telekomunikacyjnym.

5 ciekawostek z historii narciarstwa, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś

17/01/2018 Sezon narciarski w pełni. Dla amatorów białego szaleństwa przygotowaliśmy kilka ciekawostek i faktów o tym zimowym sporcie.

Co powinno zawierać dobre ubezpieczenie narciarskie

04/12/2017 Wielkimi krokami zbliża się sezon narciarski 2017/2018. Jak co roku, stoki zapełnią się narciarzami i snowboardzistami. Jeśli wierzyć prognozom, zwolennicy zimowych sportów wybiorą alpejskie kurorty równie często, co krajowe. 

Egzotyczne wakacje zimą – gdzie nie jechać

22/11/2017 Planując egzotyczne wakacje zimą sprawdź, których kierunków lepiej unikać.

Ochrona sprzętów od RTV EURO AGD we współpracy z AXA Partners

09/11/2017 AXA Assistance we współpracy z RTV Euro AGD wprowadzają na rynek nowe ubezpieczenie zapewniające ochronę sprzętu zakupionego w tej sieci sklepów.

Transporty medyczne z zagranicy

02/11/2017 Jak wynika z raportu AXA Assistance „Ubezpieczenia turystyczne Polaków”, sezon letni 2017 obfitował w skomplikowane przewozy medyczne, jak transport samolotem sanitarnym (air-ambulance). Do września 2017 roku zostało zorganizowanych 12 takich transportów, to dwa razy więcej w porównaniu do ubiegłego sezonu.

Azja zimą

26/10/2017 Przełom roku to idealny okres na wyjazd do Azji. Kiedy Europę ogarnia białe szaleństwo na stokach, południowo-wschodnia Azja rozkwita w pełnym słońcu. Ceny biletów lotniczych topnieją już jesienią, ale najbardziej kuszące wydaje się spędzenie sylwestrowej nocy na jednej z piaszczystych plaż.

Coraz więcej osób kupuje ubezpieczenie turystyczne

23/10/2017 Jak wynika z raportu AXA Assistance „Ubezpieczenia turystyczne Polaków”, z roku na rok rośnie w Polsce świadomość w temacie ubezpieczeń turystycznych, a tym samym coraz więcej osób kupuje polisy i z nich korzysta.

Pomoc na klik dla klientów EFL

16/10/2017 AXA Assistance wraz z EFL przygotowały aplikację mobilną EFL Assistance, która pozwala na szybkie wezwanie pomocy assistance w przypadku awarii lub uszkodzenia pojazdu.

Ubezpieczenia turystyczne Polaków

12/10/2017 Serdecznie zapraszamy do lektury raportu dotyczącego trendów w ubezpieczeniach turystycznych kupowanych przez Polaków w sezonie letnim 2017.

AXA #1 w rankingu Best Global Brand

26/09/2017 To już 9 raz z rzędu kiedy AXA zostaje uznana za najlepszą markę ubezpieczeniową na świecie.

Ubezpieczenie turystyczne to nie tylko nagła pomoc medyczna

13/09/2017 Wykupując ubezpieczenie turystyczne dostajemy w pakiecie wiele dodatkowych usług, z których istnienia często nie zdajemy sobie sprawy. Przeczytaj i dowiedz się, co to za usługi.

Jesienne city breaks

6/09/2017 Kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza, a większość z nas letnie wakacje ma już dawno za sobą, „city break” to idealne rozwiązanie na walkę z jesienną chandrą. Wraz z kończącym się sezonem maleje liczba turystów i spadają ceny noclegów, dlatego jesień to świetny moment na weekendowe wypady do europejskich stolic. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, w parze lub z całą rodziną, to najlepszy sposób na poznanie miasta w którym nigdy wcześniej nie byłeś lub powrót do miejsca, które kochasz.

Jak zaplanować wakacje z dzieckiem?

16/08/2017 Wakacje to czas relaksu, na który bardzo długo czekaliśmy. O czym powinniśmy pamiętać, żeby wypoczynek z dziećmi był udany dla wszystkich? Co zrobić, żeby przywieźć z nich same dobre wspomnienia?

Vivus ubezpieczy klientów w sieci

01/08/2017 1 sierpnia 2017 r. Vivus.pl wystartował z pilotażową kampanią, łączącą szybkie pożyczki oraz ubezpieczenie od ryzyk internetowych od AXA Assistance. Projekt ten początkowo obejmie 65 000 klientów, którym do pożyczek zostanie zaproponowane darmowe ubezpieczenie. To pierwsza taka inicjatywa pośród firm pożyczkowych.

Gdzie wyjechać na wakacje w sierpniu i nie przepłacać

14/07/2017 Wakacje w pełni, Ty wciąż nie masz planów wyjazdowych, a oferty Last Minute wcale nie kuszą niskimi cenami? Mamy dla Ciebie przegląd tanich, ale ciekawych kierunków na sierpniowe wakacje z dobrą pogodą.

Tylko jeden BLIK do bezpiecznych wakacji

10/07/2017 Już od 10 lipca 2017 r. za ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance będzie można zapłacić szybko i wygodnie za pomocą BLIKa. Program został przygotowany dzięki współpracy AXA Assistance oraz Polskiego Standardu Płatności, twórcy oraz operatora BLIKa. Głównym kanałem komunikacji będą Internet oraz media społecznościowe.

Dlaczego przed wyjazdem na urlop warto wykupić ubezpieczenie turystyczne

07/07/2017 Czy wiesz, że aż 60% Polaków nie wykupuje ubezpieczenia turystycznego przed wyjazdem na wakacje? Ciężko w to uwierzyć, gdyż brak odpowiedniego zabezpieczenia może kosztować turystę nawet kilkaset tysięcy złotych. Przypominamy, dlaczego zakup ubezpieczenia na wyjazd jest równie ważny, co sam urlop!  

Bezpieczni w domu i w sieci - oferta AXA Assistance dla klientów Media Expert

04/07/2017AXA Assistance we współpracy z Media Expert stworzyły dwa innowacyjne produkty: „Bezpieczny dom” oraz „Bezpieczny Internet”, zapewniające wsparcie w trudnych sytuacjach jakie mogą mieć miejsce w naszym najbliższym otoczeniu. Pakiety dedykowane są wszystkim tym, którzy cenią poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w przypadku gdy wydarzy się coś nieprzewidzianego mogą liczyć na szybką i fachową pomoc w rozwiązaniu zaistniałego problemu.

Gdzie Polacy pojadą na wakacje w 2017 roku? Znamy najbardziej popularne kierunki wybierane przez polskich turystów

12/06/2017 Z roku na rok rośnie liczba Polaków wyjeżdżających na zagraniczne wyjazdy. Wykupujemy wycieczki w biurach podróży, ale równie często organizujemy je sami. Oto lista 5 najpopularniejszych kierunków na tegoroczne wakacje wg portalu Wakacje.pl:

Klientce na Madagaskarze groziła śmierć. Otrzymała niezbędną pomoc dzięki ubezpieczeniu turystycznemu od AXA Assistance

06/06/2017 Nasza klientka przeżyła tydzień grozy – autokar, którym podróżowała, rozbił się w odległych rejonach Madagaskaru. Następstwa tego wypadku były tak dramatyczne, że na miejsce zdarzenia wysłaliśmy współpracującego z nami lekarza, bez pomocy którego, wszystko mogło skończyć się tragicznie. Ale nie byłoby to możliwe gdyby nie miała wykupionego ubezpieczenia turystycznego AXA Assistance z nielimitowanymi kosztami leczenia.

Dekalog turysty

25/04/2017 Wraz ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym pamiętaj o kilku żelaznych zasadach, których przestrzeganie pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas wymarzonego urlopu.

5 sprawdzonych kierunków na wakacje w 2017 roku

19/04/2017 Poszalej na skuterze wodnym w Dubrowniku lub odkryj prehistoryczne obiekty w Hiszpanii. Jeśli nie wiesz, gdzie wybrać się na wymarzony urlop, skorzystaj z naszych porad. Mamy coś dla miłośników kultury, rozrywki i piwa.

Ubezpieczenie opon w sieci serwisów Premio Opony - Autoserwis

Sieć Premio oferuje swoim klientom bezpłatne ubezpieczenie opon od AXA Assistance do kompletu nowego ogumienia.

Nowoczesna ochrona od zagrożeń internetowych w ofercie Raiffeisen Polbank

AXA Assistance i Raiffeisen Polbank łączą siły, czego efektem jest nowy produkt CYBER Pomoc - ubezpieczenie od zagrożeń internetowych, dedykowane indywidualnym klientom Banku.

Ustawa o pozasądowym rozstrzyganiu sporów konsumenckich

Z dniem 10 stycznia 2017 r. wchodzi w życie Ustawa z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozstrzyganiu sporów konsumenckich, na mocy której podmiotem uprawnionym do prowadzenia postępowania w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich związanych z umową ubezpieczenia jest Rzecznik Finansowy.

Niezawodna pomoc w walce z mrozami

W związku ze znacznym obniżeniem temperatur w ciągu ostatnich dni uruchomiliśmy procedury awaryjne, mające na celu utrzymanie terminowej realizacji zleceń.

Kto jak nie AXA Assistance?

Ubezpieczenie turystyczne z nielimitowanymi kosztami leczenia

Nowe usługi, nowe przychody, czyli AXA Assistance na konferencji PIKE

W dniach 24-26 października odbyła się 43. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2016 podczas której nie mogło zabraknąć również AXA Assistance.

Zmiana adresu siedziby

Pragniemy poinformować, że w związku z rozwojem i wzrostem firmy od dnia 24 października 2016 r. adres siedziby AXA Assistance ulegnie zmianie.

AXA utrzymuje swoją pozycję # 1 Global Insurance Brand

W 2016 r. marka AXA ósmy raz z rzędu została uznana za najlepszą markę ubezpieczeniową świata w rankingu Best Global Brands.

Ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance na portalu Wakacje.pl

AXA Assistance nawiązała współpracę z Wakacje.pl, której wynikiem jest ubezpieczenie turystyczne z bogatym pakietem assistance, gwarantujące klientom portalu profesjonalną i niezawodną pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach, w każdym zakątku świata. Ubezpieczenie dostępne jest od  9 sierpnia 2016.

Ochrona wozów transmisyjnych Polsatu podczas EURO 2016 od AXA Assistance

W związku ze świętem piłkarskim jakim jest EURO 2016 i obecnością wozów transmisyjnych Polsatu emitujących to wydarzenie, przygotowaliśmy specjalne rozwiązanie zapewniające pojazdom Polsatu 100% mobilności.

AXA Assistance Partnerem spektaklu POZORY MYLĄ

Najnowsza produkcja Agencji Certus, której Premiera Galowa odbędzie się w dniu 11.04.2016 r. w Warszawskim Teatrze Kamienica.

Chcemy trafić do ścisłej czołówki

Rozmowa z Janem Čupą, prezesem AXA Assistance. Gazeta Ubezpieczeniowa nr 03 (875) 19-25 stycznia 2016.

Nowa procedura reklamacyjna

W związku z wejściem w życie z dniem 11.10.2015 r. Ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym, Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce informuje, że z dniem 11.10.2015 r. proces obsługi reklamacji będzie przebiegał zgodnie z niżej przedstawionymi zasadami:

Kupuj bezpiecznie na raty z AXA Assistance w RTV EURO AGD

W trosce o komfort klientów sieć RTV Euro AGD przy współpracy z AXA Assistance opracowały nowe ubezpieczenie spłaty kredytu „Raty pod ochroną”, które znacznie wyprzedza obecne standardy rynkowe. Jego unikalność polega na rozszerzeniu zakresu ubezpieczenia o usługi assistance, objęcie ochroną członków rodziny ubezpieczonego oraz zmianę sposobu wypłaty odszkodowania.

AXA Assistance w programie Paszport Korzyści

Innowacyjna oferta ubezpieczeniowa dla największej polskiej grupy medialno-telekomunikacyjnejPaszport Korzyści to wyjątkowy program lojalnościowy, który został stworzony z myślą o Klientach Plusa, Cyfrowego Polsatu oraz Plus Banku oraz ich bliskich. W ramach programu Inter Partner Assistance działając pod marką AXA Assistance, zaoferuje klientom grupy zniżki na usługi medyczne w dedykowanej sieci placówek na terenie całego kraju oraz wysoki rabat na ubezpieczenie turystyczne „Daleko od Domu”.

Ubezpieczenie podróżne AXA Assistance dla Klientów EmpikTravel

AXA Assistance oraz E-Commerce Services nawiązały współpracę, dzięki której osoby korzystające z portalu turystycznego EmpikTravel.pl mają możliwość zakupu ubezpieczenia podróżnego „Daleko od Domu” w atrakcyjnej cenie, szybko i bez zbędnych formalności.