Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierz ubezpieczenie turystyczne dopasowane do Twojego stylu podróżowania.
Polisa turystyczna AXA Partners to nie tylko wsparcie 24/7, a również wysokie limity na koszty leczenia zagranicą, choroby przewlekłe i klauzula alkoholowa w zakresie ubezpieczenia oraz elektroniczna polisa w Twoim telefonie. 
Kup online i zyskaj 10% zniżki.
Zapewniamy najlepszą
opiekę medyczną 
Pomagamy wszędzie
gdzie pojedziesz
Jesteśmy zawsze
dostępni
Aktywna ochrona już
po 4 h od zakupu

Dostępne warianty

 
Zdobywca
Podróżnik
Urlopowicz
Koszty leczenia i assistance
40 000 000 zł
600 000 zł
200 000 zł
Ubezpieczenie usług assistance
 
 
 
Następstwa nieszczęśliwych wypadków
 
 
 
Odpowiedzialność cywilna
 
 
Ubezpieczenie bagażu
 
 
Pozostawione mienie
 
Najlepszy wybór
Zdobywca
 • Zbliża się wymarzona podróż?Ten pakiet zapewni Ci najpełniejszą ochronę podczas wyjazdu. 
 • Najwyższy limit na koszty leczenia za granicą do 40 mln zł, w tym pokrycie kosztów transportu medycznego do kraju zamieszkania, czy interwencji służb ratowniczych. Ponadto do 150 tys. zł tytułu uszczerbku na zdrowiu i 1,5 mln zł na szkody z tytułu odpowiedzialności cywilnej.
 • Ubezpieczenie obejmuje również następstwa chorób przewlekłych, ubezpieczenie bagażu, pomoc prawną, świadczenia na wypadek opóźnienia lub odwołania lotu oraz ochronę mienia pozostawionego w miejscu zamieszkania.
Podróżnik
 • Planujesz spokojny urlop w Europie? Dzięki wariantowi „Podróżnik” zapewnimy Ci bezpieczeństwo w podróży.
 • Limit na koszty leczenia za granicą do 600 tys. zł, w tym również pokrycie kosztów transportu medycznego do kraju zamieszkania, czy interwencji służb ratowniczych. Ponad to do 50 tys. zł tytułu uszczerbku na zdrowiu i 250 tys. zł na szkody z tytułu odpowiedzialności cywilnej.
 • Ubezpieczenie obejmuje również następstwa chorób przewlekłych, pomoc prawną oraz świadczenia na wypadek opóźnienia lub odwołania lotu.
Urlopowicz
 • Jeśli planujesz krótki wyjazd do krajów ościennych, wariant „Urlopowicz” będzie dla Ciebie odpowiedni.
 • Limit na koszty leczenia za granicą do 200 tys zł, w tym również pokrycie kosztów transportu medycznego do kraju zamieszkania, czy interwencji służb ratowniczych. Ponadto do 20 tys. zł tytułu uszczerbku na zdrowiu.

Oferta dodatkowego ubezpieczenia

Sporty wysokiego ryzyka
Ciesz się wakacjami w pełni! Dzięki naszemu ubezpieczeniu sportów wysokiego ryzyka będziesz mógł uprawiać swoje ulubione dyscypliny praktycznie bez żadnych ograniczeń! Zaopiekujemy się Tobą podczas letnich i zimowych wakacji, niezależnie od tego, czy wybierasz się na kite’a nad morze, czy w góry!
Chcę wiedzieć więcej
Ubezpieczenie dodatkowe sportów wysokiego ryzyka
Rekreacyjne uprawianie sportów zwykłych jest już uwzględnione w standardowej ochronie ubezpieczenia turystycznego. Jeżeli jednak będziesz uprawiał sporty zawodowo czy niebezpieczne dyscypliny sportów, musisz rozszerzyć ochronę. Kategorie i listę sportów znaleźć można w załączonym dokumencie.
Praca fizyczna
Zamierzasz pracować za granicą? Nie pozostawiaj nic przypadkowi! To dodatkowe ubezpieczenie zapewni Ci skuteczną ochronę na wypadek np. nieprzewidzianych urazów podczas wykonywania obowiązków. Dzięki niemu będziesz mógł skoncentrować się na pracy bez obaw.
Chcę wiedzieć więcej
Ubezpieczenie dodatkowe pracy fizycznej
Rozszerzenie odpowiednie dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, nawet jeżeli praca nie ma charakteru zarobkowego (np. gdy będziesz używał niebezpiecznych narzędzi, pracował na wysokościach, wykonywał prace remontowo-budowlane czy pracował przy rozładunku w transporcie).
Rezygnacja z/przerwanie podróży
Czasem nie wszystko układa się zgodnie z planem. Zachorowanie, wypadek, utrata pracy, kłopoty rodzinne mogą zmusić do rezygnacji z długo planowanego urlopu. Z naszym ubezpieczeniem od rezygnacji z podróży odwołanie lub przerwanie wycieczki nie będzie problemem, dzięki niemu odzyskasz koszty wyjazdu.
Chcę wiedzieć więcej
Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży możesz kupić po dokonaniu rezerwacji wycieczki, biletu lotniczego lub noclegów, gdy zapłaciłeś przynajmniej część opłat (zaliczkę) najpóźniej 29 dni przed datą planowanej podróży. W momencie, gdy do wyjazdu pozostało mniej niż 29 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży możesz dokupić wyłącznie w dniu, w którym kupujesz wycieczkę, bilety lub noclegi.
Kontynuacja leczenia w Polsce
Musiałeś skorzystać z pomocy lekarskiej za granicą z powodu urazu lub choroby, ubezpieczenie kontynuacji leczenia w Polsce daje możliwość dalszego leczenia po powrocie do domu. Z tym ubezpieczeniem nie będziesz musiał martwić się organizacją wizyt kontrolnych czy rehabilitacji.
Chcę wiedzieć więcej
Kontynuacja leczenia w PL
Pomożemy Ci dojść do zdrowia już po powrocie do Polski, gdy podczas podróży zagranicznej ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi lub zachorujesz.

Jak działa nasza usługa assistance?

Udzielimy Ci całodobowej pomocy w przypadku wszystkich opcji ubezpieczenia podróżnego. W nagłych przypadkach skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy:
 1. opowiedz naszemu operatorowi co się wydarzyło
  • polecimy Ci usługi certyfikowanych lekarzy, szpitali lub warsztatów samochodowych gdziekolwiek będziesz;
  • lub wyślemy do Ciebie niezbędną pomoc (lekarz, serwis holowniczy...)
 2. pokryjemy wszystkie koszty leczenia lub pomocy
 3. możemy również zorganizaować bezpieczny transport do domu
Jesteśmy zawsze blisko Ciebie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail. Monitorujemy sytuację i zapewniamy, że wszystkie niezbędne działania przebiegają bezproblemowo. 

Dokumenty do pobrania