Ubezpieczenie kosztów rezygnacji


Ubezpieczenie Rezygnacji z Podróży to oferta AXA Partners stanowiąca zabezpieczenie finansowe na wypadek wydarzeń, gdy z przyczyn losowych nie będzie można wybrać się na zaplanowany wyjazd.
Niespodziewane okoliczności mogą spowodować zmianę planów i skłonić nas do rezygnacji z opłaconej wycieczki czy zakupionego biletu lotniczego. Zwłaszcza w dobie częstych zachorowań na koronawirusa, taka sytuacja może przytrafić się każdemu. Ubezpieczenie Rezygnacji z Podróży to oferta AXA Partners stanowiąca zabezpieczenie finansowe na wypadek wydarzeń, gdy z przyczyn losowych nie będzie można wybrać się na zaplanowany wyjazd.

Ochrona na długo przed planowanym wyjazdem
Planowanie wyjazdów na kilka miesięcy przed faktycznym urlopem zawsze obarczone jest sporym ryzykiem, a nagła zmiana planów może przytrafić się każdemu.
-„Rezygnacja z wyjazdu turystycznego, czy zakupionego biletu lotniczego wiąże się ze stratą zainwestowanej gotówki. Ubezpieczenie Rezygnacji z podróży AXA Partners szczególnie polecamy osobom, które preferują zakup wycieczek w formie first minute, na długo przed planowanym wyjazdem – mówi Łukasz Hajkowski Country Manager w Polsce oraz Członek Zarządu AXA Partners CEE”.


Korzyści z ochrony na wypadek Rezygnacji z Podróży
Kupując polisę turystyczną z rozszerzoną ochroną o ubezpieczenie Rezygnacji z Podróży można odzyskać pieniądze w razie konieczności odwołania wyjazdu z powodu zachorowania, wypadku czy utraty pracy.
W AXA Partners zwracamy do 100% udokumentowanych kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdu. Ubezpieczenie pozwala również na otrzymanie zwrotu poniesionych kosztów podróży anulowanej z powodu zachorowania na COVID-19 lub objęcia izolacją, łącznie do 45 000 zł.

 
Share this article: