Homepage > O nas > Sprawdź, co pokrywa Twoje ubezpieczenie turystyczne

Sprawdź, co pokrywa Twoje ubezpieczenie turystyczne

06/02/2018

Sezon narciarski w pełni i coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie go poza granicami kraju. Coraz więcej z nas wybiera również w tym okresie egzotyczne wakacje w Azji Południowo-Wschodniej. Niezależnie od kierunku i formy wypoczynku, pamiętaj o wykupieniu na wyjazd ubezpieczenia turystycznego.
 
Sprawdź, czy Twoje ubezpieczenie turystyczne to pokrywa - bo nasze tak

Rynek oferuje szeroki wybór ubezpieczeń turystycznych. Cena kupowanej polisy będzie w dużej mierze zależała od kierunku i długości Twojego wyjazdu. Ale to zdecydowanie nie wszystko. Wraz z rosnącą świadomością ubezpieczeniową Polaków, coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na cenę, ale i na jakość naszego ubezpieczenia – czyli na to, co dokładnie ono pokrywa i na jaką pomoc możemy liczyć w razie nieprzewidzianego wypadku.
 
Kupuję teraz
 

Mając tak duży wybór, czasami trudno podjąć decyzję. Poniżej przedstawiamy listę 5 korzyści, które wyróżniają dobre ubezpieczenie turystyczne i które od AXA Assistance otrzymasz w cenie polisy (bez konieczności rozszerzania ochrony). Przeczytaj:

 

1. Ochrona już w 4 godziny od momentu zakupu polisy

Jeżeli kupujesz ubezpieczenie w ostatniej chwili, ochronę ubezpieczeniową otrzymasz już 4 godziny po zakupie ubezpieczenia i dokonaniu płatności. Jeżeli więc zapłacisz za ubezpieczenie od razu przy zakupie (kartą lub przelewem bankowym on-line) – na przykład dziś w samo południe, to już o godzinie szesnastej będziesz ubezpieczony. To szczególnie cenna informacja dla wszystkich zapominalskich, którzy o ubezpieczeniu przypomną sobie w ostatniej chwili.
 

2. Nielimitowane koszty leczenia w najwyższym wariancie

Ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance pozwala sprostać żądaniom najbardziej wymagających klientów, ze względu na dostępność pakietu Zdobywca (najwyższy wariant), w którym nie wprowadzono limitu kosztów leczenia pokrywanych w trakcie zagranicznego wyjazdu. To ogromny wyróżnik wśród ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku.
 

3. Pomoc medyczna ofiarom ataków terrorystycznych

Nielimitowane koszty leczenia nie są jedyna zaletą ubezpieczenia AXA Assistance. W ramach kosztów leczenia zapewnimy pomoc ofiarom ataków terrorystycznych do sum 200 000 zł w pakiecie Podróżnik (środkowy wariant) oraz 600 000 zł w pakiecie Zdobywca (najwyższy wariant). 
 

4. Wysoka suma ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Dla osób ubezpieczających się na urlop najważniejszym elementem ubezpieczenia turystycznego są niezmienne „koszty leczenia”, ale w sezonie zimowym rośnie również zainteresowanie „ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej”. Dochodzenie roszczeń – zwłaszcza od sprawców wypadków na stokach narciarskich – to coraz częstsze zjawisko. Dlatego ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance posiada wysoką sumę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla szkód osobowych, wynoszącą 1 500 000 zł w pakiecie Zdobywca oraz 150 000 zł w pakiecie Podróżnik.
 

5. Sporty rekreacyjne, w tym narciarstwo i snowboarding w cenie ubezpieczenia

W ofercie AXA Assistance rekreacyjne uprawianie sportów zwykłych jest uwzględnione w podstawowym wariancie ubezpieczenia turystycznego. Jest to szczególnie istotne w czasie sezonu zimowego – kiedy wybieramy się w góry, aby jeździć na nartach lub na snowboardzie. Jeśli planujemy jazdę po oznakowanych trasach, podstawowe ubezpieczenie zapewni nam należytą ochronę. Ubezpieczenie dodatkowe sportów wysokiego ryzyka należy wybrać tylko w razie planowania jazdy poza trasami, w razie uprawiania sportów zawodowo lub w wypadku wyczynowego uprawiania zwykłych sportów. 
 
Sprawdź, czy Twoje ubezpieczenie turystyczne to pokrywa - bo nasze tak

Jeśli masz pytania dotyczące opisanych wyżej elementów, zadzwoń na infolinię + 48 22 529 84 44 (czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00) lub napisz maila na adres kontakt@axa-assistance.pl, a zespół AXA Assistance odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże wybrać najlepsze ubezpieczenie turystyczne.

Co więcej, w ramach obowiązującej promocji możemy zaoferować Ci 10% zniżki. Kup teraz ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance i ciesz się spokojnym urlopem.
 
Kup teraz
 

Życzymy udanego wyjazdu, bez wypadków i urazów!
 


06/02/2018
Udostępnij ten artykuł: