AXA #1 w rankingu Best Global Brand


26/09/2017

To już 9 raz z rzędu kiedy AXA zostaje uznana za najlepszą markę ubezpieczeniową na świecie.

 
AXA #1 w rankingu Best Global Brand


Ranking Best Global Brand potwierdza silną pozycję marki AXA, która oprócz pozycji lidera wśród światowych ubezpieczycieli zajęła 42 miejsce w rankingu najlepszych globalnych marek (wzrost o 4 pozycje w stosunku do roku ubiegłego) oraz 3 miejsce pośród światowych marek świadczących usługi finansowe.

„Jesteśmy bardzo dumni z bycia liderem wśród marek ubezpieczeniowych przez ostatnich 9 lat. Dziękuję naszym 107 milionom klientów za ich zaufanie. Chciałabym również podziękować naszym pracownikom oraz dystrybutorom, którzy każdego dnia angażują się w swoją pracę. AXA zmieniła swój cel kładąc większy nacisk na wspieranie ludzi, aby żyło im się lepiej.”

„Podejmujemy głęboką transformację naszego modelu biznesowego w celu zwiększenia wartości dla naszych klientów i stania się prawdziwym partnerem na całe życie. Marka AXA odgrywa kluczową rolę w tej przemianie” mówi Amélie Oudéa-Castera, Marketing and Digital Officer of the Group AXA.
 
„Nasze zaangażowanie w markę jest postrzegane jako mocna strona. Organizacja poświęciła czas na zdefiniowanie celu, wizji i wartości. Mamy silną motywację do wewnętrznej transformacji i to będzie fundamentem naszego dalszego rozwoju.”

„W ubiegłym roku dokonaliśmy istotnych zmian w wyrażaniu naszej marki, takich jak odświeżenie identyfikacji wizualnej oraz platformy reklamowej, które sprawiają, że jest ona prostsza i ukierunkowana bardziej na ludzi. Dzięki nim jesteśmy również postrzegani jako nowoczesna marka” mówi Paul Bennett, Brand Director of the Group AXA.


Kluczowe liczby:

  • #1 w rankingu Best Global Brand 9 raz z rzędu
  • AXA utrzymuje pozycję w top 3 światowych marek świadczących usługi finansowe
  • 42 miejsce w rankingu Global Brand (w 2016 – 46 miejsce)
  • Wartość marki powyżej 11 miliardów USD
Share this article: