Ochrona sprzętów od RTV EURO AGD we współpracy z AXA Partners


09/11/2017

AXA Assistance we współpracy z RTV Euro AGD wprowadzają na rynek nowe ubezpieczenie zapewniające ochronę sprzętu zakupionego w tej sieci sklepów.
 
RTV EURO AGD we współpracy z AXA Partners
 

To już kolejny, wypracowany wspólnymi siłami produkt, podążający za oczekiwaniami rynku, łączący w sobie pro kliencką postawę oraz innowacyjne podejście do ubezpieczeń, wartości istotne dla obydwu partnerów.

Kolejny – ponieważ współpraca rozpoczęła się w 2008 r. i w tym czasie spółki z sukcesem zaimplementowały już dwa ubezpieczenia: Pakiet Pomoc - gwarantujący szeroki zakres usług pomocy medycznej i domowej w nieprzewidzianych sytuacjach dnia codziennego oraz Raty pod Ochroną - czyli ubezpieczenie spłaty kredytu, zapewniające ubezpieczonemu ochronę w trudnych sytuacjach losowych, które uniemożliwiają mu samodzielną spłatę rat.

„Stworzenie nowej linii biznesowej, jaką jest ochrona sprzętów, związane jest z rozwojem naszej Grupy w ramach przyjętej strategii” mówi Łukasz Hajkowski, Członek Zarządu AXA Partners, Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej. „Mamy nadzieję, że kolejny wypracowany przez nas produkt również sprosta oczekiwaniom nabywców i wyróżni ofertę RTV Euro AGD wśród licznej konkurencji. Wiemy jak ważnym czynnikiem w utrzymaniu klienta jest obsługa posprzedażowa i zapewnienie ochrony sprzętu, także po upływie gwarancji producenta”.

W zależności od wybranego wariantu, ubezpieczenie sprzętów zakupionych w sklepach RTV Euro AGD zapewnia klientom dodatkową ochronę, w tym w razie nieumyślnych uszkodzeń, kradzieży z włamaniem i rabunku, a po upływie gwarancji producenta także w razie awarii.

Wyrazem innowacyjnego podejścia do ochrony sprzętu jest ryzyko nieumyślnego uszkodzenia, które stanowi najszerszy na rynku zakres ochrony.

„Przypadkowe uszkodzenia sprzętów nie podlegają standardowej gwarancji udzielanej przez producenta. Kiedy gwarancja zawiedzie, a reklamacja zostanie odrzucona, z pomocą może nam przyjść wykupione wcześniej dodatkowe ubezpieczenie” mówi Karolina Borecka, Sales Manager w AXA Partners. „Ważnym argumentem przemawiającym za naszym ubezpieczeniem jest uwzględnienie ochrony all risk w najwyższym wariancie ochrony. Oznacza to, że chroni ona zakupione przez nas sprzęty przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami, w tym uszkodzeniami powstałymi w następstwie zalania, upadku, przepięcia prądu, czy też kradzieży z włamaniem i rabunku. Oferta przygotowana wspólnie z RTV Euro AGD zawiera także szereg świadczeń dedykowanych do konkretnych grup sprzętów, takich jak pokrycie kosztów rozmrożonej żywności w przypadku sprzętu chłodniczego, czy też wydawany na czas naprawy zastępczy telewizor lub laptop.”

„Cieszę się, że możemy wspólnie zaoferować produkt o najszerszym zakresie na rynku” mówi Artur Binkowski, Dyrektor ds. ubezpieczeń w RTV EURO AGD. „Nasi Klienci będą mieć ochronę w razie nieszczęśliwego wypadku z przyczyn zewnętrznych, ale również gdy sami nieumyślnie uszkodzą sprzęt, np. gdy smartfon wypadnie z ręki i zbije się wyświetlacz, uszkodzą pralkę zostawiając w kieszeni pranego ubrania monety lub podczas zabawy z dziećmi zepsują telewizor. Z takimi właśnie problemami zgłaszają się do nas Klienci każdego dnia.” W ramach ubezpieczenia AXA Partners pokryje koszty naprawy uszkodzonego sprzętu, a jeśli naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna, wymieni sprzęt na nowy. „Cały czas szukamy nowatorskich i  niekonwencjonalnych rozwiązań. Znamy się na sprzęcie i wiemy w jaki sposób korzystają z niego nasi Klienci oraz jakie są ich najczęstsze problemy z nim związane. Dla nich liczy się szybkość i skuteczność działania, stąd w razie uszkodzenia sprzętu o wartości do 300 zł wymieniamy go na nowy bez próby naprawy, w przypadku smartfonów gwarantujemy naprawę w ciągu 15 dni lub wymianę sprzętu na nowy.”
 

Ubezpieczenie sprzętu zakupionego w sieci RTV Euro AGD to nowy standard ochrony sprzętu. Ubezpieczenie jest bez „haczyków” i „gwiazdek”. Nastawione na satysfakcję klientów i budowanie długofalowej relacji, tak istotnej zarówno dla RTV Euro AGD jak i AXA Partners.

 
Share this article: