Strona startowa > O nas > AXA Assistance > AXA Assistance na świecie

AXA Assistance na świecie

Stworzona by pomagać podróżującym, AXA Assistance stała się globalnym graczem dostosowując się do potrzeb klientów, napędzana przedsiębiorczym myśleniem i oddaniem wobec klienta.
 

Skąd się wywodzimy?
 

Grupa AXA, z siedzibą w Paryżu, jest drugim największym ubezpieczycielem na świecie i jedną z największych organizacji. Posiada ona jedną z najbardziej rozbudowanych i wszechstronnych sieci usług assistance.

Grupa powstała w 1998 w wyniku połączenia dwóch głównych międzynarodowych firm świadczących usługi assistance – UAP i GESA Assistance (General Europea SA zostało założone w Hiszpanii pod koniec lat 50-tych XX wieku).

AXA Assistance zasięgiem działania obejmuje cały świat. Posiadamy filie w ponad 30 krajach, a w pozostałych sieć ponad 200 korespondentów. Tylko w sieci usługodawców medycznych współpracuje obecnie z 35 000 firm z całego świata. Wszystko po to, aby zapewnić  swoim klientom profesjonalną pomoc, 24 godziny na dobę przez cały rok.

W niektórych krajach, w tym w Polsce, AXA Assistance występowała również pod nazwą Inter Partner Assistance. W 2013 roku marka AXA Assistance ponownie zawitała w Polsce.